Yüz Şekline Göre Saç Modelleri ve 2011 Gelin Başı Modelleri

2011-2012 Gelin Saç Modelleri-Gelin Başı Modelleri

Gelin Saç Modelinizi, Yüz Şeklinize Göre Karar Verin…

Yuvarlak Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Yüzünüzün yuvarlak olduğundan şikayetçiyseniz biraz olsun inceltmek için saçınzıın hacmini yüksek tutacak modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa kestirmek bir çözüm olabilir. Ancak uzun kullanmak istiyorsanız topuz da iyi bir tercih.

Kare Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Dengeli bir yüz tipidir. Yüzdeki ifadeyi yumuşatmak için kakül kestirebilir ya da şakaklarınıza inen saç tutamları yaptırabilirsiniz.

Dikdörtgen Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Kesim düşünüyorsanız çene kemiğini geçmeyecek şekilde olmalı. Şakak kemiğini örtecek şekilde kesimler ile dengeli, uyumlu saç modellerine sahip olabilirsiniz.

Ters Üçgen Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Kişileri enerji dolu gösteren bu yüz şekline düğün günü biraz güç katmak istiyorsanız, saçınızın yanlarını ve enselerini kısa kestirerek saç tepesine hacim verecek modelleri tercih edebilrisiniz.

Üçgen Yüzler İçin Gelin Saç Modelleri: Bu tip yüz şekillerinde negatif olan yüz biçimini saçınıza verilecek pozitif enerji ile dengelemelisiniz.

1 Yorum Bulunuyor

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *