Yeni Trend Mini Gelinlikler

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Yeni Trend Mini Gelinlikler

Mini Gelinlik Furyası Başladı…

Son dönemlerde moda dünyasını kasıp kavuran vintage akımı beraberinde “mini” furyasını da başlattı. Dünya gelinlik trendlerine de yansıyan miniler her yaştaki gelinlerin tercihi…

Gelinlik seçimini iddialı ve farklı bir çizgide yapmak isteyen gelinler bu yıl mini gelinlikleri de göz önünde bulundurmalı. Seçilen mekana göre, sıcak bir yaz gününde özgün ve trend bir gelin olabilirsiniz. Üstelik “mini”ler zarif bir duvakla gelinlik niteliğini de kaybetmiyor.

Yeni Trend Mini Gelinlikler (2)

İnce ve yüksek topukların üzerinde bembeyaz mini gelinlikler bu sezonun favori modelleri arasında… Gençliğin ve özgürlüğün temsilcisi olarak dönen ve uçuşan kısacık etekler de koleksiyonlardaki yerlerini alıyor.

Yeni Trend Mini Gelinlikler (5)

Genellikle minyon yapılı gelinlerin tercih ettiği mini gelinliklerin 2013 yılına uyarlanmış modellerinde ipek saten, ipek tül ve uçuşan etekler için kullanılan ipek şifonların ağırlığı hissediliyor. Çiçeklerle bezenmiş gelinlikler mini olmalarına rağmen romantik çizgilerini koruyor.

Yeni Trend Mini Gelinlikler (4)

Siyah-beyaz gelinlikler mini modellerde yeniden revaçta. Özellikle kemer olarak  farklı renklerin tercih edildiği mini gelinlikler gelinlerin yeni gözdesi.

Bazı modellerde soft pembe, mavi, somon ve su yeşilinin kullanımı gelinliklere farklı bir hava veriyor. Davetlerde giyilebilecek abiye bir elbise olarak askıdaki yerini her zaman korumaya aday mini gelinlikler uzun süre daha tasarımcıların vazgeçilmezi gibi görünüyor.

Yeni Trend Mini Gelinlikler (3)

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *