Yaz Düğünlerinde Nasıl Takı Kullanmalı?

gelin takı

Sade ya da Detaylı, Seçim Sİzin

Yaz düğünü dendiğinde akla gelen ilk şey mini gelinlikler oluyor. Günümüzde bir çok gelin klasik gelinlik modellerinin dışına çıkarak modern ve cesur mini gelinlikleri tercih ediyor.

Gelinliğinizi straplez olarak seçtiniz, üstünüzde de çok hoş durdu. Ama sanki bir şeyler eksik… Evet, şık bir gerdanlık bütün sorunlarınızın çözümü olacaktır!  Sade ya da detaylı. Bu yaz bir çok gelinin üzerinde bu gerdanlıkları göreceğiz. Beyaz altın ve pırlantanın muhteşem uyumunu gözler önüne seren bu şık tasarımlar ile herkesin kıskandığı bir gelin olacaksınız. İnce ve detaylı dizaynları size elit bir hava katacak.

Sallantılı modeller ya da sarmal seçenekleriyle bir çok modeli bulunan küpeler sizi herkesin kıskanacağı bir geline dönüştürecek. Küpenizi seçerken duvağınızı da göz önünde bulundurun. Uzun olmayan, orta boy bir duvak tercih ediyorsanız sallantılı ya da halka tipi küpeler kullanabilirsiniz. Eğer uzun ve dantel işlemeli bir duvak tercih ettiyseniz, duvağınıza takılıp sorun çıkartmayacak ufak bir çift tektaş işinizi görecektir.

gelin-takıları

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *