Yaz Düğünleri İçin Altın Öneriler!

2011 Yaz Düğün Hazırlıkları Başlasın!

Yaz düğün konseptleri nasıl olmalı, 2011 yaz düğün trenleri nedir, yaz düğünleri açık havada mı olmalı?

İşte aklınıza takılan tüm bu soruların cevabı…

Yaz Düğünleri

Feminenliğin ön plana çıktığı bu temada mekanı pastel renkler ve cennete ait rüya gibi çiçeklerle dekore ederek peri masallarındaki kutlamalarla yarışabilirsiniz…

Yaz  Düğün Mekanları

Botanik bir bahçe ya da köşk gibi gösterişli bir mekan ayarlayın. Her ihtimale karşı hazırlıksız yakalanmamak için meknda bir kaç tane şemsiye buundurmayı unutmayın.

Düğün Mekanı Dekorasyonu ve Çiçekler

Düzenlediğiniz dekorasyon, konuklarınız mekana girer girmez onları taze bir hava gibi çarpacak kadar etkili olmalıdır. Bu yüzden mekanı dekore ederken yeşil, pembe ve beyazın açık tonlarındaki renklere ağırlık vermeye çalışın.

Çiçekçinize bulunduğunuz mevsime ait çiçeklerle nasıl bir aranjman hazırlatabileceğinizi danışın. Ayrıca tuzlu ve tatlıların servisi için kullanılan iki üç katlı stantlara saksı çiçekleri yerleştirerek dekorasyon için kullanabilirsiniz.

Düğün Masa Süslemeleri

Eski sandalyeleri pembe organze kumaştan yapılmış fiyonklarla süsleyerek mekana renk katın ve masaların üzerine avuç dolusu güzel kokulu taze gül yaprakları serpiştirin.

Küçük Detaylar

Gelen konuklarınıza düğün dekorasyonunuzda kullandığınız çiçeklerin tohumlarını hediye edebilirsiniz.

Düğün Mönü Seçimi

Mönü için hafif ama ağız sulandıracı malzemelerle hazırlanmış yiyecekleri tercih edin. Örneğin; Akdeniz salatası gibi yeşilliklerden hazırlanmış bir salata, arkasından kremalı mantar soslu tavuk sunabilirsiniz. Tavuğun yanına yasmin pirincinden yapılmış pilav koydurabilirsiniz. Tatlı içinse dondurmayı tercih edebilirsiniz. Ancak farklı bir sunumdan yanaysanız mekana dondurmacı arabası getirtebilirsiniz.

Düğün Pastası

Peri masallarından çıkmış gibi duran pembe ve beyaz renklerdeki pastanızı kendiniz yapabilirsiniz ve üzerini gonca ve kelebek vintage görünümlü bir pasta standında sunabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *