Yalıda Düğün Keyfi

Boğaz’ın mavisini Osmanlı’nın ihtişamıyla buluşturan İstanbul’un yalı oteli Bosphorus Palace Hotel’de peri masalları gerçek oluyor.
İstanbul Boğazı’nın Anadolu yakasında, Beylerbeyi’nde, Neo Osmanlı tarzının en güzel örneklerinden biri olan Debreli İsmail Paşa Yalısı’nın yenilenmesiyle doğan Bosphorus Palace Hotel, yüzyıl öncesinin yaşamlarına geri götürüyor bizi. İstanbul’a Boğaz’ın en keyifli yerlerinden bakarken romantik hayallere dalıp gitmemek olanaksız.
Bosphorus Palace Hotel’de, Boğaz’ın dokunulabilecek kadar yakın lacivert suları karşısında hayatınızın en mutlu ve en unutulmaz dakikaları bir masala dönüşüyor. Peri masallarını andıran bir düğün için otel sizleri Osmanlı motifleri ile bezenmiş varaklı zarif tavan süslemeleri, kristal avizeler, orijinal padişah fermanları ve el yazmalarının ihtişamı ile karşılıyor. 14 özel odaya sahip olan bu romantik butik otelin, 200 yıllık eski kayıkhane bölümünün restorana dönüştürülmesi ile yaratılan lüks ve romantik atmosferinde, dünya mutfağından leziz alternatiflerle davetlilerinize asla unutamayacakları bir gece yaşatabilirsiniz. Otelin tüm odalarını kiralayıp davetlilerinizle küçük sarayınızda özel bir gece geçirip, ertesi sabah Boğaz’a karşı yeni yaşamınızın ilk kahvaltısını da sevdiklerinizle birlikte yapabilirsiniz.


bosphorus_palace

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *