Ünlü Markalar Beymen Bridal’da

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

beymen-bridal

Dünyanın Gelinliği Beymen’de

Beymen evlenmeyi planlayanlara bir çok farklı tasarımcının birbirinden farklı modellerini Beymen Bridal çatısı altında sunmaya devam ediyor. Her tarzda kadın zevkine uygun birbirinden farklı gelinlik tasarımlarının yer aldığı Beymen Bridal, Beymen Nişantaşı‘nın 4. katında müşterileriyle buluşuyor.

Lanvin, Valentino, Albertta Feretti gibi dev markaların gelinlik modellerinin yanı sıra Peter Langner, Christoos, Amsale, Kenneth Pool, Romona Keveza, Angel Sanchez gibi dünyaca ünlü gelinlik markalarını da müşterileriyle bir araya getiren Beymen, gelinliklerinin yanı sıra duvak, saç aksesuarları ve ayakkabı koleksiyonlarını da Beymen Bridal bünyesinde sunuyor.

Beymen Nişantaşı‘nda yer alan Beymen Bridal‘da, gelin adaylarının beğendikleri modeller bedenlerine göre yurt dışından özel olarak getirtiliyor. Beymen markalı gelinlik koleksiyonunda satışa sunulduğu Beymen Bridal’da evlilik listesi yapmak isteyenlere de kolaylık sağlanıyor ve Beymen White ürün kataloğu da bu özel katta sunuluyor. Aynı katta Beymen‘lerde satılmakta olan dünyaca ünlü markaların abiye koleksiyonları da sergileniyor.

Gelinliklerin yanı sıra modeli tamamlayacak ayakkabı ve gelin çantalarını da burada bulabileceksiniz. Hatta duvak ya da başınıza düşündüğünüz başka fikirler konusunda seçenekleri var. Mesela Jupon’un tarlatan modelleri de gelinliğin tamamlayıcı unsuru olarak müşterilerinin beklentilerini karşılarken duvak modellerinin en sadesinden kenarı dantelli olanlara kadar uzanan geniş seçenekleri Beymen Nişantaşı’nda bulmak mümkün. Giuseppe, Zanotti ve Valentino’nun Beymen‘lerde satışa sunulan ayakkabı koleksiyonlarının yanı sıra gelinlik koleksiyonları da yeni sezonda Beymen Bridal’da satışa sunuluyor. Takı koleksiyonlarına da yer veren Beymen, gelinin duruşunu yansıtan takıları ise Jennifer Behr, Ban.do ve Collette Malouf’un birbirinden özel tasarımlarıyla evlilik heyecanlarını yaşayanlara sunuyor.

Burada prova odası kadar büyük nefis bir soyunma odasında gelin adayının gelinliği denerken , yakınlarında bir şeyler içip onu beklemenin keyfini çıkarabiliyor. Sadece gelin değil, yakınları da burada satışa sunulan dünyaca ünlü markaların abiye koleksiyonlarından kendilerine nefis kıyafetler seçebiliyor. Beymen‘in gece elbiseleri denilince akla gelen ağır tuvaletler yerine önerdiği sade klasik modeller, kırmızı halıda yürüyenler kadar şık alternatiflerden oluşuyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *