Susesi Luxury Resot’ta Balayı Keyfi

susesi-luxury-resort-hotel

Masal Kent’te Masalsı Balayı

Antalya Belek’in ayrıcalıklı tatil merkezi Susesi Luxury Resort ”resort” kelimesinin ötesine geçerek adeta bir ”masal kent” şeklinde tasarlanmış.

İçinde bulunduğu doğal güzelliklerle bütünleşen ve çok geniş bir alana yayılan Susesi, suyun arındırıcı ve huzur veren etkisini doruğa çıkartacak güzellikte bir tesise sahip. Bu özelliği sayesinde gelin ve damatlar için en güzel balayı mekanlarından biri oluyor. Susesi’ni rakipsiz yapan bir diğer niteliği de ayrıcalıklı hizmet ve servis kalitesi. Susesi‘nde her bir konaklama seçeneği, özel dekorasyon konseptleriyle taçlandırılmış. Lüks odaların yanı sıra Teras ve Göl suitleri ile benzersiz konaklama seçenekleri sunan Susesi, içinde her konuda özel hissedeceğiniz bir dünyayı ayaklarınızın altına seriyor. Örneğin 200 m²’lik Royal suitlerde Akdeniz’i kuş bakışı seyre dalabilir, size özel jakuzilerde hayallere kapılabilirsiniz.

Dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini uluslararası şeflerin yönetimine sunan Susesi, yiyecek-içecek servisinde çok iddialı… Zengin ve her biri özel tatlarla donatılmış açık büfe ile otelin  ana restoranı sizi dünya çapında bir lezzet yolculuğuna taşıyacak.

Susesi, düğün telaşından sonra yenilenmek isteyen çiftlerini sağlık ve huzurun buluştuğu La Calisse Spa’ya davet ediyor. La Calisse Spa, hayatın yorucu temposundan tamamen sıyrılmak ve mucize dokunuşlarla yenilenmek için kusursuz bir dünya vadediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *