Straples Gelinliklerin Modası Geçti mi?

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

2013-Gelinlik Modası

2013 Yılında Hangi Modeller Moda?

Straples gelinliklerden artık sıkıldınız mı? Biraz farklılık mı istiyorsunuz? 2013’de giyeceğiniz gelinliğin modeline karar veremediyseniz bu yılın modasına birlikte bakmaya ne dersiniz?

2013-Gelinlik Modası

Uzun kollu gelinliklerin daha az dikkat çekici ya da daha az seksi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Uzun kollu bir gelinlik aynı zamanda hem asil hem de oldukça göz alıcı durabilir. Kollarınızı dantellerle ya da desensiz tüllerle kapatıp gizlilikten doğan gizem avantajını kullanıp kullanmamak size kalmış.

2013-Gelinlik Modası

Straples gelinlik giymekten kaçanların imdadına hızır gibi yetişen bir modelde hayalet yakalar, 2013’ün en önemli gelinlik trendlerinden biri. Göğüs kısmınızın fazla kapalı olmasını istemiyorsunuz, ama straples giymekten de yana değilsiniz. İşte o zaman aradığınız gelinlik tam da böyle olmalı!

2013-Gelinlik Modası

Gelinlik seçimlerinde süt beyazlardan krem tonlarına geçişimiz hiç kolay olmamıştı. Gelinliğin bembeyaz olması gerektiğini düşünen annelerimizi kırık beyazlara ikna etmek için bin bir çaba sarf etmiştik. Şimdi önümüzde daha zorlu bir sınav var: toz pembe! Bu tonlarda bir gelinlik giymek ister misiniz?

2013-Gelinlik-Modası

Geçen yılın moda trendlerinde peplum başı çekiyordu. Gelinlikler de bu akımdan eksik kalmadı ve 2013 yılında peplumlara yöneldi. Eğer klasik değil de trendleri takip eden bir gelin olduğunuzu herkese duyurmak istiyorsanız peplum gelinlik vereceğiniz en iyi kararlardan birisi!

2013-Gelinlik Modası

Dantel hep var 2013 yılında da olacak, 2014’te de… Danteli seviyoruz, çünkü dantel gelinliklerle kendimizi kraliyet ailesine mensup bir prenses kadar asil hissedebiliyoruz. Tüm gözlerin bizim üzerimizde olduğunu bilerek en önemli günümüzde mutluluğumuza mutluluk katabiliyoruz.

Dantel ya da kabartma olarak karşımıza çıkan çiçek desenleri, kır düğünlerine birebir uyum sağlıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *