Siyah Beyaz ve Kırmızı Düğünler…

Kategoriler: Düğün

Siyah-Beyaz-ve-Kırmızı-Düğünler

Gizemli, Masum ve Tutkulu

Hayatınız boyunca hafızalarda kalacak, en güzel anılarınızdan olacak düğününüz kusursuz olsun istersiniz. Sizi yansıtsın, sizinle anılsın ve unutulmasın…
Farklı, tutkulu, heyecanlı, gizemli, saf ve masum olsun…

Tutkunun, heyecanın, ateşin rengi kırmızı, saflığın ve masumiyetin rengi beyaz ile gecenin ve gizemin rengi siyahın birlikteliği bir klasik olmasına rağmen, kombinasyonları her zaman dikkat çeker, her ortama taze ve genç bir görünüm katar.

Siyah Beyaz ve Kırmızı Düğünler

Siyahın asil duruşu ve sofistike etkisi aynı zamanda düğününüzü gizemli ve daha cazibeli kılar. Siyah renginde herkes kendinden bir şeyler bulur. Siyah ışığı çeker ve ışığı yansıtır. Zamansız bir renk olan siyah, düğün temanız için en tarz, en anlamlı ve en vazgeçilmez renklerden biri olabilir.

Kırmızı kendi başına çok fazla dikkat çekeceğinden daha çok siyah ile kombinlenerek dengelendiğinde ortaya çok şık stiller çıkabiliyor. Beyazın huzur veren tonlarıyla kırmızı ve siyahın cazibesi birleştiğinde ise zamansız ve mekansız düğünlere modern bir hava katıyor.

Siyah Beyaz ve Kırmızı Düğünler

Siz de bu tasarımlardan ilham alarak masa süslemesinden sandalyeye, pastadan davetiyeye, arkadaşlarınızın kıyafetinden kendi kıyafetlerinize kadar  gerek iç mekanda gerek dış mekanda kullanabileceğiniz siyah kırmızı ve beyaz üçlüsüyle daha tutkulu, gizemli, masum ve bir o kadar da modern düğünlere imzanızı atabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *