Sıra Dışı Nikah Şekerleri

Nikahın En Tatlı Şeyi

Nikah şekerleri, gelin ile damadın düğüne katılan tüm davetlilere teşekkür etmek ve bu özel günü daima hatırlamalarını sağlamak için sundukları küçük bir armağandır.

Artık günümüzde, klasikleşmiş tül, badem şekeri ve gelin teli üçlüsünden yapılan nikah şekerleri yerini neredeyse sınırları zorlayacak kadar çok çeşide bırakmış durumda. Ancak, birbirinden şık ve güzel modeller arasında karar vermek de oldukça zorlaşmıştır. Hatta kendi hayal ettiğiniz tasarımlarla da düğününüzde tamamen sıra dışı nikah şekerlerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca kış düğünleri için ayrı, yaz düğünleri için ayrı nikah şekeri tasarımları da mevcut.

 

Nikah şekerlerinizi tamamen kendi tasarımınızla siz de dizayn edebilirsiniz. Ancak bunun için yaklaşık 1 ay önceden malzemeleri alıp size yardımcı olabilecek birkaç kişiyle hazırlamalısınız. Davetli sayınız belli olur olmaz nikah şekerlerinizi sipariş edin ya da yapımına başlayın. Davetiyeler iki kişilik olduğundan nikah şekerlerinin biraz daha fazla olması gerektiğini hesaba katmayı unutmayın.

 

Nikah şekerlerinin sunumu da oldukça önemlidir. Güzel, süslü bir sepet içinde olabileceği gibi gümüş bir tepsi içerisinde de sunulabilir.

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *