Romantik Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

Kategoriler: Gelin Makyajı

Romantik Gelin Makyajı Nasıl Yapılır

Romantizmin doruklarda yaşanacağı o özel güne yine öyle romantik bir makyaj gayet güzel gider. Romantik kişiliğe sahip gelin adaylarının makyaj tercihi de yine romantik olur düşüncesi ile Moderndugun.com bu makyajın nasıl yapılması gerektiğini sizler için araştırdı. İşte romantik makyajın sırları…

Romantik Gelin Makyajı Nasıl Yapılır (2)

Fondoten ıslakken bir fondoten fırçasının yardımıyla elmacık kemiklerinizin altına açık yavru ağzı tonlarında krem bir allık uygulayın. Daha sonra yine kulak ortası ve burun ucunu baz alarak taze erik tonlarında toz bir allığı yanaklarınıza uygulayın ve yumuşakça iki allığı birbirine yedirin. Son olarak pembe tonlarda bir allıkla elmacık kemiklerinizin tam üstüne ışıltı katın.

Renk paletinizden beyaza yakın bir tonu tam kaş bitiminizin altına uygulayarak gözlerinize ışıltı katın. Tüm göz kapağınıza bej tonlarında bir renk uygulayın. Alt ve üst kirpik diplerinize kahverengi bir göz kalemi çekin ve siyah rimelle göz makyajınızı sonlandırın.

Doğal ama çekici dudaklar için simli bronz bir ruj tercih edin ama öncesinde ruj renginizden bir ton koyu bir dudak kalemiyle dudaklarınıza kontür çizin. Böylece dudaklarınız daha dolgun gözükecektir. Son olarak bal renginde bir parlatıcıyla makyajınızı sonlandırın.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *