Rixos’ta Romantik Bir Balayı

Kim Böyle Bir Balayı İstemez ki?

Balayı yapacağınız yer için hala karar veremediyseniz Rixos Premium Belek‘e bir göz atın deriz.

Güzel bir düğün töreninden sonra rahat bir nefes alacağınız ilk yer balayınız olacak. Bunun içinde çift olrak kendinize ve elbette isteklerinize uygun bir yer bulmak çok önemli.

Eğer yurtiçinde bir tatil yapmak istiyorsanız ve de özellikle güney sahillerini düşünüyorsanız Belek‘teki Rixos Premium size birçok alternatifle farklı ve özel bir balayı yaşatacak. Doğanuın tüm güzellikleri içinde barındıran Rixos Premium Belek çiftler için özel fırsatlar sunuyor.

Öncelikle otele giriş yaptıktan hemen sonra balayı çifti olduğunuzu hissttiren şımartıcı jestlerle karşılaşıyorsunuz. Odanıza girer girmez burnunuza gelen taze çiçek kokuları ile şımarıklığınız hat safhalara çıkıyor… Kokunun odanın tüm mekanına serpiştirilmiş bir sürü çiçekten geldiğini görmek ise ayrı bir keyif. Kim böyle bir şölenle balayına başlangıç yapmayı istemez ki!


Ve sabah oluyor. Odanıza gönderilen aşk kahvaltısı ile güne başlamanın keyfinizi artık doruklara çıkartıyor. Günün geri kalanında Rixos‘un tertemiz plajının. enfes denizinin, tenis kortlarının tadını çıkarabilir, tekne turları yapabilirsiniz. Akşam yemeğinizi ise Rixos’un altı çeşit restoranlarından birinde yapabilirsiniz.

Balayı süresince Rixos‘un yeni evli çiftlere yaptığı sürprizlerden biri de balayı odasına kalp şeklinde pasta gödermeleri… Romantik bir adım için çaba gösteren Rixos‘tan sonra artık iş size düşüyor.

Akşamları odada vakit geçirmek istemeyenler için de alternatif var Rixos‘ta. Her gece yapılan canlı müzik bunlardan biri. Geceleri ister günümüz müzikleriyle coşabilir isterseniz de nostaljik bir rüzgara kaptırabilirsiniz kendinizi.

Balayı çiftleri için düzenlenen ve çok anlamlı olan bir diğer etkinlik ise ağaç dikme seremonisi. Otelin arka bahçesinde yapılan ve tam anlamıyla seremoniye dönüşen ağaç dikme anında erkekler ağaç fidesini gübrelerken, kadınlarsa isimlerinin yazılı olduğu kağıdı ağacın üzerine asarak çiftlerin motluluğunu bir anlamda simgeleştiriyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *