Pera Palace Hotel’de ”Evet” Demek

Pera Palace’da Düğün ve Balayı Birarada

İlk kez 1800’lerin sonunda hizmet vermeye başlayan ve kapsamlı restorasyon sonrası yeniden kapılarını açan Pera Palace Hotel, yüksek tavanlı tarihi salonlarında unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyor.

Büyüleyici bir atmosferde akıllardan çıkmayacak düğün organizasyonları için tüm çalışmaların titizlikle yapıldığı Pera Palace ‘da, küçük ve sıcak davetlerden kalabalık düğünlere kadar çeşitli boyuttaki organizasyonlar profesyonel bir ekip tarafından planlanıyor.

Pera Palace Hotel, otelde evlenen çiftlere evlilik hediyesi olarak süit odada bir gece konaklama ve ertesi gün kahvaltı armağan ediyor. Ayrıca otelin bir istanbul klasiği olan Fransız tarzı pastanesi Patisserie de Pera’da yapılan özel düğün pastası da Pera Palace‘ın hediyesi.

Ünlü şef J.W Maximilian Thormae’nin hazırladığı seçkin mönü alternatiflerine zarif sslemeler ve hayranlık uyandırıcı incelikte detaylar eşlik ediyor.

Klasik araba ile transfer Pera Palace Hotel‘in nostaljik ve romantik atmosferinde düğün yapmak kadar, balayını bu büyüleyici ortamda geçirmek de ayrı bir keyif…

Evlilik hayatına romantik bir başlangıç yapmak isteyenler 1924 yılında Pera Palace Hotel‘de 21 gün kalan efsanevi İsveçli aktrist Greta Garbo’nun adını taşıyan köşe odalarda balayı paketinin keyfini çıkarabilirler…

Tepebaşı manzarasına bakan ve bazıları balkonlu olan geniş Greta Garbo odalarında bir gece konaklama, odada Prosecco ikramı, iki kişilik açık büfe kahvaltı ve çift için 40 dakikalık özel hamam seansı da içeriyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *