Özlem Süer Evlilik Fuarında Yeni Koleksiyonunu Tanıttı

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Özlem-Süer-Evlilik-Fuarında-Yeni-Koleksiyonunu-Tanıttı

Özlem Süer 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Ünlü modacı Özlem Süer, bu yıl 11. kez düzenlenen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda 2013 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunu tanıttı. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonu’nda düzenlenen fuar kapsamında düzenlenen defileye iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Özlem Süer’in SS13 – La Belle Epoque/ Beautiful Era adını verdiği gelinlik koleksiyonunu ilk kez Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda deneysel bir defile performansı ile sergiledi. Stil direktörlüğünü Hakan Yalçın Öztürk’ün yaptığı İstanbul Kongre Merkezi’ndeki defileye çok sayıda davetli katıldı.

1880’lerde Fransa’da kadın figürlerinin ve güzelliğinin öne çıkarıldığı dönem, “La Belle Epoque”tan ilham alan şiirsel bir koleksiyon…

Özlem-Süer-Evlilik-Fuarında-Yeni-Koleksiyonunu-Tanıttı

“Hayatımızdaki tüm güzelliklere adanan, ilhamını kutlama ruhuyla yaşanması gereken hayatlarımızdaki nefes alışverişlerimize odaklayan bir koleksiyon…” olarak tanımlanan Özlem Süer’in yeni tasarımları önümüzdeki günlerde temasıyla büyük beğeni topladı.

“Uçsuz bucaksız bir oyun alanı olan hayatı, her an kutlamak ve tadını çıkarmak” manifestosu üzerine kurgulu koleksiyon, canlı renklerin klasik Özlem Süer renk paledine eklenmesi ve tasarımcıya özel dokunmuş kumaşlarla birleşmesinde; değerli ve yarı değerli taşların yüksek el işçiliği tekniği ile buluştuğu şiirsel bir dönem filmi etkisi taşıyor.

Özlem-Süer-Evlilik-Fuarında-Yeni-Koleksiyonunu-Tanıttı

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *