Oscar de la Renta 2013 Gelinlik Modelleri

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Tasarım Harikası Gelinlikler

Her geçen sezonda özellikle gelinlik koleksiyonlarını hayranlık ile izlediğimiz, her defasında kendimizi o tasarımlar içinde hayal ettiğimiz, prensesler gibi olduğumuz rüyalarımız olmuyor değil. Ünlü tasarımcı renkleri ve kumaşları kullanmada yeteneğini daha ne kadar geliştirebilir bilmiyoruz ama bize şu anda sunduğu tasarımlar sayesinde büyük bir dünya yaratabilecek kadar hayal armağan ediyor…

Oscar de la Renta, bu sezon yeniden tüllerden, dantellerden ve güpürlerden oluşan gelinlikleri, uzun-kısa etekli modelleriyle bizi kendine hayran bırakıyor. Beyaz üzerine mavi detayların bulunduğu gelinliklerin yanı sıra desenli modelleri  ile de dikkatleri çeken tasarımcı, gelinlerin küçük nedimelerini de kendilerine özgü tasarım elbiseleri ile podyuma çıkarıyor.

Koleksiyonlarında düz kesim ve balık etek modelleri tasarlamayı tercih eden tasarımcı, bu sezonda kabarık tül detaylarla gelinliklerine hareket getiriyor. Derin yırtmaçlı etekli modelleri ince çiçekli saç aksesuarları tamamlıyor. Çiçekler konusunda abartıdan uzak duran Oscar de la Renta romantik ve nostaljiden yana olan gelinler için hazırladığı koleksiyonuyla kendine özel tarzını yansıtıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *