NR.39 Gelin Ayakkabı Modelleri 2013

Kategoriler: Gelin Ayakkabısı

NR.39 Gelin Ayakkabı Modelleri 2013

Sizi Size Özel Hissettirecek Ayakkabı Modelleri

NR.39 elde yapılan göz kamaştırıcı özgün gelin ayakkabı modelleri ile ayaklarda şıklık rüzgarları estiriyor. Gerçek deri ve doğal malzemeler ile üretilen  NR. 39 gelin ayakkabı modelleri, az sayıda üretilmesi sebebiyle sık sık karşılaşabileceğiniz ayakkabılardan kolayca ayrılıyor. NR. 39 farklılığını ve rahatlığını modellerine yansıtıyor.

NR.39 Gelin Ayakkabı Modelleri 2013

Romantik ve sıra dışı bir tarzı olan NR.39 gelin ayakkabı modelleri, şık, dikkat çekici, dantel ve kurdele detayları ile gelin adayları hem çok trend hem de modern görünüme kavuşuyor.  NR.39,  ayakkabı modeli ile fark yaratmaktan hoşlanan gelinleri yalnız bırakmıyor.

NR.39 Gelin Ayakkabı Modelleri 2013

Gelin ayakkabı modellerindeki aksesuar kullanımı ve detaylara gösterdiği özen sayesinde görenlerin bir daha dönüp bakmasına neden oluyor. Hayatınızın en önemli günlerinden birine eşlik edecek olan gelin ayakkabıları ve abiye ayakkabı modelleri de NR.39 2013 ayakkabı koleksiyonunda sizleri bekliyor.

NR.39 Gelin Ayakkabı Modelleri 2013

Düğün boyunca sizi ayakta tutacak ayakkabılarınız şık olduğu kadar rahat da olmalı. Bu gecede giyebileceğiniz birbirinden şık, taşlı ve pullu gelin ayakkabılarını rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik sizden sonra evlenmek isteyen arkadaşlarınızın isimlerini yazmanız için ayakkabıların altına bir liste bile var. Her şey gece boyunca size kendinizi özel hissettirecek  NR. 39 2013 koleksiyonunda…

NR.39 Gelin Ayakkabı Modelleri 2013

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *