Nikah Şekeri Seçimi ve Örnekleri

nikah-sekeri-modelleri

  • NİKAH ŞEKERİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

*Nikah şekerinin tasarımı kadar iekerin kalitesi de önemlidir. Nikah şekerinizi sadece süs olarak görmeyin davetliler bu şekerin tadına da bakmak isteyecekler.

* Davetiye ile çok farklı olmamasına dikkat edin. Davetiye ile tamamen bütünlük sağlamasını istiyorsanız, davetiyesi ile birlikte tasarlanan nikah şekerlerini tercih edin.

* Hayallerinizdeki nikah şekerini yaptırmak istiyorsanız bunun için biraz daha erken hareket etmelisiniz. Kararınızı vermeden önce de mutlaka hazırlanmış bir örneğini görmelisiniz.

nikah-sekeri1

  • ÖNERİLER

* Maliyeti azaltmak istiyorsanız sadece hanımlara nikah şekeri verebilirsiniz.

* Kurutulmuş çiçeklerden oluşan küçük bir çiçek demetini nikah şekeri olarak verebilirsiniz. Böylelikle düğün gününüzde her bayanın elinde çiçek demeti olmuş olur.

* Nikah şekeri yerine konuklara en sevdiğiniz bir kitap yada cd’de dağıtabilirsiniz. Aşkı iyi anlatan bir kitap çok güzel bir fikir olablilir.

* Davetlileri eğlendirmekmi istiyorsunuz hepsine piyango bileti almaya ne dersiniz?

*Düğünden sonra hatırlanmak istiyorsanız, nikah şekeri yerine süslü anahtarlıklar da armağan edebilirsiniz.

* Düğününüzü resmetmeye ne dersiniz? Nikah şekerinizi çek-at fotoğraf makinesi de olabilir. Düğün sonrasında bu fotoğraflara ulaşıp farklı bir albüm oluşturabilirisniz.

nikah-sekeri-ornekleri

1 Yorum Bulunuyor

  • 02 Nisan 2011 | Permalink |

    Merhaba..Düğün için yapılan hazırlıkları eksiksiz yapabilmeleri için son derece başarılı bir ste..Ben butik pastacılıkla uğrşıyorum, Kalıp çeşitlerim oldukç yoğun olan birbirinden güzel ve bir o kadr lezzetli şeker hamurlu kurbiyeler yapıyorum.Nikh şekeri olarak da tercih edilen son derece güzel bir ürün.Eğer bir göz atalımderseniz, size örnekler göndericem.Değerlendirmeniz dileklerimle..
    (Kurabiye kalıp örneklerinden birkaçı:Topuklu ayakkabı,kalp,prens,prenses,tavşan,ev,burçlar,sayamaycağım kdar çok.ve ayrıca,şeker kağadından ve gıda boyasından yapılan resim baskımızda mevcuttur.Gelin ve damatlarımızın resimlerini alıp, kurabiyelerin üzerine yapıştırma çeşitlerimiz de mevcuttur.)

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *