Nikah Şekeri, Düğün Davetiyeniz Kadar Önemli!

nikah-sekeri-ornekleri1

Aşkın lavanta kokusu, şeker tadı… Düğün gününüzde davetlilere verdiğiniz tek armağan… Yıllar boyu aşkınızı hatırlatacak ayrıntı, en az düğün davetiyeniz kadar önemli…

Nikah şekeri seçimi gün geçtikçe zorlaşıyor. Hayal dünyasının sınırlarını zorlayan tasarımlar, çeşitlilikler, düğün konsepti, eşiniz ile hemfikir olacağınız seçimler, davetiye ile uyum bu güçlüklerin başını çekiyor. Hazurlıkların en keyifli aşaması olan nikah şekeri seçiminde zorlanmak istemiyorsanız işe bunlarla başlayın…

SİPARİŞİ NE ZAMAN VERMELİ?

Nikah şekrinizin (yenilebilirse) taze olmaları gerektiği için, siparişi erkenden vermeniz sakıncalı. Hazırlanmasının zaman alacağı da düşünülereki nikahınızdan üç hafta önce siparişi verebilirsiniz.

NİKAH ŞEKERİ ADEDİ

Genellikle davetiye ile eş sayılı olarak düşünülen nikah şekeri siparişinin biraz daha fazla verilmesinde fayda var. Nikahınıza katılamayacak ve daha sonradan sizi ziyarete gelecek olanlara da hediyenizi vermek istersiniz değil mi?

NOT: Düğününüzde anı defterini eksik etmeyin. Belki davetlilerin de sizin için bir çift sözü vardır. Nikah şekeri seçimi esnasında bu ayrıntıylada ilgilenirseniz, bir çok işin arasında kaynamamış olur.


Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *