Nam-ı Diğer Polat Alemdar’dan 12-12-12 Sürprizi

Necati Şaşmaz Evlendi

Tarih Özel Nikah Sürpriz

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, 12/12/12’de sürpriz bir kararla nikâh masasına oturdu. Nur Fettahoğlu’yla ayrılığını 22 Kasım’da duyuran Şaşmaz kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlendi. Nagehan Kaşıkçı İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü 3. sınıf öğrencisi ve 1992 doğumlu.

Ekranların uzun soluklu, dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, 2009 yılında hayatını kaybeden senarist, yazar Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni Nagehan Kaşıkçı ile nikâh masasına oturdu. Mete’ye bir nevi vefa örneği gösterdiği konuşulan Şaşmaz evlilik için de 12/12/12 tarihini seçti.

Nikâhın ardından İstanbul Ataşehir’deki Wood Cafe’de küçük bir davet verdi. Vadi ekibinin siyah takım elbiselerle katıldığı nikâhta, Fatih Hilmi Hacıosmanoğlu ve Pana Film’in senaryo yazarlarından Cüneyt Aysal şahitlik yaptı. Şaşmaz, nikâhı kıyan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın sorusuna ‘evet’ demeden önce besmele çekti. Nikâhtan sonra mutluluğunu yakınlarıyla paylaşan Şaşmaz, annesinin elini 3 defa öptü.  Çiftin balayına Maldivler’e gideceği ve dönüşte Beylerbeyi’nde oturacağı iddia edildi.

Necati Şaşmaz Evlendi

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *