Mis Kokulu ve Rengarenk Gelin Çiçekleri

Kategoriler: Gelin El Çiçeği

Mis Kokulu ve Rengarenk Gelin Çiçekleri (4)

Gelin El Çiçeğinize Karar Verebildiniz mi?

Gelinlerin en mutlu anlarının küçük ve mis kokulu ortakları bu yıl rengarenk. 2013 yılı gelinlerini, rengarenk gelin çiçeklerinin kokusu büyüleyecek. Bu büyülenmenin etkisiyle de gelin çiçeğinizin nasıl olacağına karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Eğer çok sevdiğim bir çiçek var ve o benim düğün çiçeğim olacak diyebiliyorsanız, çok şanslısınız. Böylece en sevdiğiniz çiçekten yola çıkarak, fazla düşünmeye gerek kalmadan gelin çiçeğinizi seçebilirsiniz demektir. Ama bütün gün elinizde olacak çiçeğin hangisi olmasına karar veremiyorsanız size birkaç öneri…

Mis Kokulu ve Rengarenk Gelin Çiçekleri (2)

Son yıllarda gonca halinde, açmamış güller oldukça popüler oldu. Sadece beyaz güllerden oluşan gelin çiçeklerinin yanında, pembe de oldukça öne çıkan renklerden…

Zambak, orkide ve ortanca da sıklıkla tercih edilen çiçekler arasında. Geçmiş yıllardaki sarkan çiçeklerin yerini ise top formunda hazırlanmış daha küçük boyutlardaki çiçekler aldı.

Yine de karasız kaldıysanız her çiçekten alarak karışık bir buket de yaptırabilirsiniz. Ne de olsa rengarenk ve mis kokulu gelin çiçekleri bu sene çok moda.

Mis Kokulu ve Rengarenk Gelin Çiçekleri (3)

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *