KUSURSUZ DÜĞÜNÜN SIRLARI

Kusursuz bir düğün hazırlığı için önce görkemli bir nişan yapın. ‘Bakın üçüncü parmağımda pırlantalı bir yüzük var’ adlı partinin düğün kadar resmi olması gerekmiyor. Buyüzden gönlünüzce eğlenin. Arka bahçede büyük bir parti verin. Çok sevdiğiniz bir mekanı kiralıyabilir ve bütün arkadaşlarınızı davet eder orayı balonlarla doldurabilirsiniz.

Müstakbel damat henüz yüzüğü takdim etmediyse birlikte seçin ve eğer orjinal bir parça olmasını istiyorsanız kendinizi tipik tektaş pırlanta ile sınırlamayın. Kuyumcudan sizin için özel bir tasarım yapmasını isteyin ve sonra üzerini taşlar ve metallerle süsletin. Unutmayınki hayatınız boyunca takmayı umuyorsunuz bu yüzüğü, buyüzden geleneksel çizginin dışına çıkıyorsanız dikkatli bir seçim yapın. Şu sıralar pembe ve mor pırlanta yüzükler çok moda.

Günümüz gelinleri için en son ve gözde trendlerden biri düğün gününü hatırlatacak, duvara, panoya asılabilen küçük notlar göndermek. Ayrıca tembel gelin-damat adayı için de gerçek davetiye yerini alabiliyorlar! Hemde dolabın üzerinde çok güzel duruyorlar.

Diğer çiftler düğün gününü belirlediklerini hayatlarını birleştireceklşeri yerin kartını göndererek duyurmayı tercih ediyorlar.

Düğün dansınızı çalışmaya başlayın ve bütün gün boş boş anlamsızca gülümseme pratiği yapın. Kollarınız ağrıyacak ve yüzünüze ağrılar girecek ama kaçış yok.

Kıyafetleri, çiçekleri, yemek menüsünü düşünmeye başlar başlamaz bir düğün dosyası edinin. Bu sadece düşündüklerinizin netleşmesini sağlamakla kalmayacak aynı zmanda ilerisi için iyi bir hatıra olacak.

O kusursuz, büyüleyici gününüz için plan yaparken, yinede gerçekçi olmaya çalışın. Birkaç gösteri grubu olabilir ve eğlence katabilir düğününüze, ancak bunu çok abartırsanız bencil ve gösteriş meraklısı gibi görünürsünüz.

87

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *