Klasikten Vazgeçmeyenlere Makyaj Önerileri

Kategoriler: Gelin Makyajı

Klasik Gelin Makyajı nasıl Yapılır

Klasik Gelin Makyajı nasıl Yapılır?

Klasik düğünlerin gelinleri de klasik olur. Buna paralel olarak da makyajları klasiktir. İşte size klasik gelin makyajı tüyoları…

Pembe tonlarında bir allıkla “utangaç gelin” yanaklarınızı yaratın. Allığı sürerken burun ucunu hiza alın ve yine allığınızı biraz pudrayla karıştırıp burun kemiğinize sürün. Bu hem parlamayı alacak hem de klasik bir görünüm katacaktır.

Sütlü kahve veya bej tonlarında bir farı kirpik hizasından başlayıp göz çukuruna doğru tüm göz kapağınıza uygulayın. Aynı tonda fardan biraz da kaşınızın alt ucuna sürerseniz kaşınıza gölge katmış olursunuz. Gözlerinize kontür yapmak için bakır tonlarında bir farı, göz kapak çukurunuzdan dışarıdan içeri doğru uygulayın. Üst ve alt kirpik diplerinizi kahverengi bir göz kalemiyle derinleştirin. Kirpiklerinize uyguladığınız siyah maskarayla göz makyajınızı tamamlayın.

Dudaklarınıza rujunuzdan bir renk koyu bir dudak kalemiyle kontür çizin ve bronz tonlarında bir rujla makyajınızı sonlandırın. Rujunuzun daha kalıcı olması için bir kat ruj sürdükten sonra bir peçete yardımıyla fazlalıkları alın ve sonra ruju tekrar uygulayın.

Klasikten Vazgeçmeyenlere Makyaj Önerileri

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *