KIZ İSTEMEYE GİDERKEN SEÇİLECEK ÇİÇEKLER

Kız istemeye giderken Türk adetlerine göre ve kibarlık olarak bir demet çiçek götürülür. Bu olmazsa olmaz adetlerden bir tanesidir. Bu görev damat tarafının ailesine düşer. Giderken alınacak çiçeğin seçimini damat adayı kendisi yaparsa hem gelin adayına göre bir seçim yapacağından hem de bu konuda taviz vermeyeceğinden hiç şüphe yoktur. Oyüzden damat adaylarının çiçeği beğenmesini tavsiye ediyoruz. Bu özel günde çiçek çok hoş bir harekettir ve tüm bayanlar çiçekten çok hoşlanırlar.

Çiçek seçiminde dikkatli olmanız ve zevkli olmanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Sizlere bukonuda yardımcı olmak adına bir araştırma yaptık. Sizlere vereceğimiz birkaç öneri ile işinizin kolaylaşacağından eminiz.

Gül: Bir buket gül herzaman uygun görülen hoş bir çiçektir. Gül götürerek kalpleri ilk adımda kazanacağınızdan hiç şüphemiz yok ancak gül buketi yaptırırken gül sayısını fazla tutmanızı ve uzun saplı güllerden seçmenizi tavsiye ederiz. Şık bir ambalaj ile göz alıcı olacaktır.

31541

Şebboy: Şebboy zerafetin ve temizliğin bir sembolüdür. Eğer siz ve gelin adayı şebboydan hoşlanıyorsa bir demet şebboy o gün için çok makbul bir çiçek seçimi olacaktır.

sebboy2

Renkli aranjman çiçek: Rengaren ve birr okadarda taza çiçekler o özel gün için keyifli bir tercih olabilir. Tabi eğer gelin adayınız klasikçi değilse. Şık bir paketleme ile rengarenk çiçekler dikkat çekici güzellikte olacaktır.

aranjman-cicek

2 Yorum Bulunuyor

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *