Kış Gelini mi Olacaksınız?

Kategoriler: Düğün, Gelin Özel

Kış-Gelini

Denize Değil Kara Nazır ”Evet” Demek

Birçok gelin yazın evlenmeyi hayal eder, denize nazır “evet” demek, sade ve şirin bir kır düğünü yapmak, güneş parlarken rengârenk çiçeklerin eşlik ettiği romantik kareler çektirmek. Düğün mevsimi de hep yaz olarak bilinir sanki evlenmek için tek uygun mevsimmiş gibi. Oysa kış mevsiminde evlenmenin ayrı bir büyüsü, masalsı yanı ve romantizmi var ve de kış gelinlerinin sıra dışı olabilmek için daha fazla avantajı.

Kış Gelini mi olacaksınız

Kış mevsiminde evlenmenin en güzel yanı da şu birbirinden sevimli ve romantik eldivenlerdir mesela. Fiyonklu, dantelli, tüllü…
Kar tanesi şeklinde kolye, küpe ve bilezikler seçilebilecek en tatlı ve zarif  aksesuarlar arasına girerken bolerolar ve  ugglar sizi o en güzel gününüzde sıcak tutacak.

Kış-Düğünü

Buketler gelin aksesuarlarının en önemlilerinden. Eskiden sadece yaz aylarında bulabildiğimiz pek çok çiçeği artık kış aylarında da bulmak mümkün. Ama bir kış gelini olarak dünyanın en sıradışı gelin buketine sahip olabilirsiniz. Üstelik kumaşlar, boncuklar , kristaller ve hayal edebileceğiniz pek çok şeyle.Kumaş bukete varım ama klasikten de çok şaşmam diyorsanız, boncuk ve kristallerle hareketlendirilmiş beyaz ya da krem bir tane yaptırabilirsiniz.
Kış Gelini mi olacaksınız

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *