Kır Düğünü İçin Pasta ve Nikah Şekeri Önerileri

Kır Düğünü İçin Pasta ve Nikah Şekeri Önerileri

2013 Yazının Pasta ve Nikah Şekeri Trendleri Neler?

Düğün her mevsim güzeldir. Ama yaz düğünü herkes için başkadır. Hele bir de kır düğünü olursa; hem gelin  damat hem de davetliler açık havanın verdiği rahatlığı doyasıya yaşarlar. Peki kır düğünün de pasta seçimi nası olmalı? Davetlilere nasıl nikah şekeri hediye etmeli? 2013 yazının trendleri ne?

Mevsim meyvelerinden oluşan bir pasta kır düğünü için en doğru tercih. Tek kişilik pastalar servis açısından daha pratik olduğundan kır düğünü için ideal ama sıcak bir yaz gününde düğün pastanız neden dondurmalı olmasın?

Kır-Düğünü-İçin-Pasta-Önerileri

Nikah şekerlerine gelince; dostlarımıza küçük saksılara yerleştirilmiş fesleğen fideleri hediye ederek kır düğünü hatırası bırakabilirsiniz. Nikah şekerlerini küçük yelpazeler eşliğinde verebilir alternatif olarak misafirlerinize küçük parfüm şişelerinde lavanta kolonyası hediye edebilirsiniz.

Nikah şekerlerini tek tek dağıtmak yerine her masaya içine renkli badem şekerleri koyduğunuz kavanozlar ya da taze mevsim meyveleri yerleştirebilirsiniz. Konuklarınıza küçük kavanozlarda ev yapımı reçeller hediye etmek badem şekerine iyi bir alternatif oluşturabilir.

Nikah şekerlerinizi küçük sepetlerde, yanında kurutulmuş yapraklarla sunmayı da düşünebilirsiniz.

Kır-Düğünü-İçin-Nikah-Şekeri-Önerileri

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *