Kına Gecesi Mekanlarının Gözde İsmi Al Jamal Badawi

Kategoriler: Kına Gecesi

AL JAMAL AKARETLER SIRAEVLER’DE…

İstanbul’un orta yerinde, rüyalarınızı süsleyen bir kına gecesi yaşamak istiyorsanız Al Jamal Badawi sizler için kapılarını açıyor…

İşte o kızgın çöllerin ılık rüzgarları teninizi okşayacak ve o büyülü atmosfere kendinizi bırakıvereceksiniz… Bilinmez belki bir Bedevi genci, belki Leyla’ların en güzeli sizlere, suskun ama ta gözlerinizin içine bakarak servis yapacak…

Her odası farklı renklerle bezenmiş bu iç gıcıklayıcı mekanda, kendinizi çöl saraylarında misafir gibi hissedeceksiniz. Yumuşak minderlere, sedirlere oturacak çevrenizde dans eden renklerle, turkuazlarla, bakırlarla, morlarla ruhunuz kah coşacak kah huzuru bulacak.

Bazen uzanıp masa üzerindeki abajuru yakacaksınız. Lübnan’ın o nadide taşlarıyla süslenmiş lambanızın ışığında fark edeceksiniz ki masa örtülerinden tüm aksesuarlara kadar her şey ama her şey bizzat o ülkelerden itinayla seçilmiş ve sizlerin beğenilerine sunulmuş.

Kış bahçesi yeni dekoruyla sizi yine ayartacak ve baştan çıkaracak. Sigara bahçeniz olarak da kullanabileceksiniz. İstanbul’un ihtiyacı olan en büyük ve dekorasyonu ile göz kamaşatıran sigara bahçesinde sosyalleşebilecek ve arkanızda beliren oryantellerle gecenizin keyfini çıkaracaksınız.

Pırıltılı dekorlarda, ipeksi kumaşlar içine gömülüp gönlünüzden ne geçerse yiyip içeceksiniz… Bunlar, Orta Doğu’nun kendine has lezzetlerinin buluştuğu şehvetli tatlılar, damak zevkinin en yaratıcı yemek ve mezeleri de olabilir veya Şef’imiz Gazi Ateş ve Bilal Ateş’in sınırsız muhayyilesi ile harmanlanan, dönerli humus, falafel, tabbule, oryantal lokum ve sayısız meze çeşidi de…

Al Jamal, özel geceler ve kutlamalar için de vazgeçilmez konumunu koruyacak. VIP odalar kapatılarak, doğum günlerinizi, bekarlığa vedalarınızı, kına gecelerinizi unutulmaz bir eğlenceye dönüştürmek imkanı hala elinizde.

Dedik ya, Al Jamal İstanbul denen bu uçsuz bucaksız çölde artık Bedevi olmayı seçti. Dostlar sordu neden? Neden “Çapamarka’nın mekanlarında hep ayrı ve şaşırtıcı tema’lar oluyor?” Yanıtı basit aslında; Ruhlarını koruyan iki göçebedir onlar. Tıpkı Bedeviler gibi, özgür, fütursuz ve cesur…

Al Jamal sizleri, çöl kültürü ile bugünün sentezinde ağarlayacak.

Leziz yemekler yenecek, dansözlerin kıvrak kalçaları akılları başlardan alacak, sınır tanımayan becerileri ile masalarınızın, sedirlerinizin ve emsalsiz yemeklerinizin yanında yine sizlerle olacaklar.

Dansözler bir Kaddafi’ye dans etmeyecek. Bir tek ona, rezervasyon yaptırmak istese, ”yerimiz yok” yanıtını vereceğiz. Ne de olsa ‘çadır’ konseptinde tek rakibimiz o. Ve öyle de kalacak!

Al jamal Badawi, çadır ile medeniyetin, lezzet ile eğlencenin, tutku ile özgürlüğün bir sentezi olarak ülke sınırları içinde tek olacak!

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *