Kardeşinizin Düğününde Ne Giyeceksiniz?

Kardeşinizin-Düğününde-Ne-Giyeceksiniz

Kardeşleri de Gelin Kadar Şık Olmalı

Düğün sahiplerinin ve gelinin telaşesi bir yana, birinci derece yakınlar hazırlık için koşturmaktan hep geri planda kalırlar. Elbette gelin gecenin tartışmasız en güzeli ama siz de kardeşinizin bu en mutlu gününde şıklığınızla göz doldurmak, unutulmaz olmak istemez misiniz?

Kardeşinizin Düğününde Ne Giyeceksiniz

Uzun elbise giymek istemiyorsanız, diz boyu veya mini boyda fuşya, nar çiçeği tonlarında fırfır, dantel ve kat kat detaylarla süslenmiş modeller en ideali. Bu elbiseler, sizi enerjik gösterirken, gece boyu hareket etmenizi de kolaylaştırır. Tek omuz ve straplez elbiseler hala çok gözde.

Kardeşinizin Düğününde Ne Giyeceksiniz

Parlak ve metalik kumaşların hakimiyetini unutmayalım. Dore veya lame renklerde, uzun veya kısa elbiseler kesinlikle çok modern gözüküyor. Gelinden sonraki ilgi odağı siz olmak istemez misiniz?

Kardeşinizin Düğününde Ne Giyeceksiniz

Renkli şifon kumaşlar gece elbisesi için iyi bir tercih olurken, şifon kumaşta etekleri uçuşan uzun bir modele alternatif mini elbiseleri de seçebilirsiniz. Elbette açık hava da özellikle rüzgar da varsa, mini şifon elbise sizi zorlayacaktır. Zaten şifonlarda uzun elbiseler daha havalı duruyor gibi… Ne dersiniz?

Kardeşinizin Düğününde Ne Giyeceksiniz

İddialı ve farklı bir görünüm için kabarık etekli bir elbise düşünüyorsanız, kesinlikle kısa modelleri tercih etmelisiniz. Uzun ve kabarık elbiseler ile masallardan fırlamış gibi abartılı olabilirsiniz. Şıklığın dozunu iyi ayarlamak kilit nokta…

Kardeşinizin Düğününde Ne Giyeceksiniz

Uzun elbiselerde, şıklığı detaylarda ve kumaşın cinsinde yakalamak önemli. Kendinden hafif parlak kumaşlar nasıl olur? Güzel olur. Ya da dantel kumaştan dümdüz inen bir elbise… Oldukça elegan.

Şimdiye kadar önerdiğimiz modeller gelinin özellikle bekar kardeşleri içindi. Ya evli ve de küçük bir kız çocuğunuz varsa o da teyzesinin  ya da dayısının düğününde en az sizin kadar şık olmak istiyorsa… Anne-kız giyeceğiniz elbisenin aynı olması hoşunuza gider mi?

Anne--Kız-Abiye-Elbise-Modelleri

1 Yorum Bulunuyor

  • firdevs
    03 Mayıs 2013 | Permalink |

    çok ama çok güzel…<D

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *