İSTANBUL’UN KALBİNDE DÜĞÜN

Marmara denizi, Adalar, Ayasofya, Sultanahmet Camisi manzarası…. BW The President Hotel, Tarihi Yarımada ve Marmara Denizi manzaralı mekânlarında, size özel düğün töreni gerçekleştiriyor.

Etkileyici atmosferi, profesyonel ekibi ve güleryüzlü hizmeti ile romantizmi en ince ayrıntısına kadar hissedeceğiniz BW The President Hotel’de unutulmaz bir düğün töreni yaşayabilirsiniz. Panoramik Marmara Denizi manzaralı Marmara Salonu, yuvarlak masalarla 320, kare masalarla 400 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Balayı odası hediye
Hayatlarının en büyük partilerini BW The President Hotel’de gerçekleştirenleri, Boğaz manzaralı balayı odası ve düğün pastası jesti bekliyor. Garden Balo Salonu, yuvarlak masalar ile 180 kişi, kare masalar ile 220 kişiye hizmet veriyor. Düğün töreninin ardından çiftleri, güllerle bezenmiş balayı odasında, şampanya, çikolata, çerez ve meyve tabağı karşılıyor. Bütün düğünlerin büyüsü olduğunu ve tılsımın mutlulukta gizlendiğini kaydeden BW The President Hotel Banquet Sorumlusu Ebru Turgut, “Ayrıntıları bize bırakın, siz işin keyifli, mutlu tarafıyla ilgilenin” diyor.
Telefon: 0212 516 69 80

teras_dugun

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *