İşler Güçler Ekibinde Nişan Heyecanı

İşler Güçler Ekibinde Nişan Heyecanı

Ahmet Kural Burcu Kıratlı Nişanlandı

İşler Güçler dizisiyle yıldızı parlayan Ahmet Kural uzun süredir birlikte olduğu Kenan Erçetingöz’ün kızı Burcu Kıratlı ile nişanlandı.

Maslak Sheraton Otel Qubbe’ de gerçekleşen nişan merasiminde yüzüklerini takan çiftin kurdelesini Orhan Gencebay kesti.

“İşler Güçler” dizi oyuncularının tam kadro yer aldığı nişanda, oyuncular sürpriz bir video hazırladı. Sette hazırlanan sürpriz videoda dizi oyuncularının nişanla ilgili konuşmaları yer aldı. Gecede Ahmet Kural-Burcu Kıratlı çifti ilk dansını Orhan Gencebay’ ın ‘Dokunma’ şarkısı ile yaparken, gece boyunca Gencebay şarkıları çalındı.

İşler Güçler Ekibinde Nişan Heyecanı
Gecede başta aile yakınları hazır bulunurken, Orhan Gencebay-Sevim Emre çifti, oyuncu Tolga Güleç, Ümit Erdim, şarkıcı Fettahcan, “İşler Güçler” dizi oyuncularından Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Yeliz Şar, Ceren Moray, Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever başta olmak üzere dizi ekibi çifti bu mutlu günde yalnız bırakmadı. Gecenin sürprizi ise 2013′ un ilk dakikalarında çocukluk aşkı turizimci Faruk Salman ile nişanlanan Deniz Seki’ nin nişana katılması oldu.

Nişanda Ahmet Kural ve rol arkadaşları Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz Fettah Can ile bilikte sahnede şarkı söylediler.

İşler Güçler Ekibinde Nişan Heyecanı

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *