İrem Uslu ve Tolga Futacı Düğünü

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu’nun kızı İrem Uslu, Tolga Futacı ile dünyaevine girmişlerdi.

Çırağan Sarayı’nda yapılan düğün töreninde çiftin nikahını Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk kıyarken, gelin ve damadın şahitliklerini ise Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sanatçı Aykut Gürel, Dr. Halil Taşer ve Hasan Arat yaptılar.

Dügün törenine İstanbul Valisi Muammer Güler, Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, yönetim kurulu üyeleri, İdari Menajer Volkan Ballı, Sarı-lacivertli futbolcu Ümit Özat, Beşiktaş Kulübü eski Başkanı Süleyman Seba, Gaziantepspor Kulübü Onursal Başkanı Celal Doğan, iş adamı Tuncay Özilhan, sanatçı Levent Yüksel ile çok sayıda davetli katılmışlardı.

Basın mensuplarının içeriye alınmadığı törende gelin ve damat, Çırağan Sarayı‘nın merdivenlerinde basın mensuplarına poz vermişlerdi.

373373_77490_b

2 Yorum Bulunuyor

  • 17 Kasım 2009 | Permalink |

    tolga nın evilliğinini çok iyi gitmesini iyi bir ev babası olmasını temenni edrim şu anda da öyle olduğunu düşünüyorum. ayrıca akademi tüürkiye yarışmasında bu nüfusunu kullanmadığı için kendisini ve dışarıda çalkantı oluşturacak habe4rler yapmayıp ne kadar asil bir aile olduklarını gösteren anne ve babalarına çok teşekkür ederim .

  • 09 Nisan 2010 | Permalink |

    Bence çok güzel gelinlik ama GAMZE PEKTAŞIN gelinliğinden fazla güzel olamazzzzzz

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *