Ikea Evlilik Hesabı

ikea_hesap1

Güzel tasarımlı, kaliteli, kullanışlı binlerce çeşit mobilya ve ev aksesuarını aynı çatı altında düşük fiyata sunan IKEA mağazaları, “Siz Evet Deyin Yeter” sloganıyla IKEA Evlilik Hesabı uygulamasını başlattı.

Evlilik Hesabı uygulamasıyla, yeni evlenecek çiftlerin evlerini kurarken, biraz olsun yüklerinin hafifletilmesi amaçlanıyor. 7 binden fazla ürünü aynı çatı altında bulunduran ve her türlü mobilya ve ev aksesuarı ihtiyacına cevap veren IKEA mağazaları, yeni evlenecek çiftlerin hayallerindeki eve kavuşmalarına yardımcı oluyor. IKEA ‘Evlilik Hesabı’ açtırmak için yapılması gereken tek şey; IKEA Ümraniye, IKEA Bayrampaşa ya da IKEA Bornova mağazalarından birine uğramak.

IKEA ‘Evlilik Hesabı’ şöyle uygulanıyor:

  • IKEA mağazasına gelen çiftlerin adına özel bir IKEA Evlilik Hesabı açılıyor.
  • Çiftin yakınlarının, SMS ya da e-posta yoluyla IKEA Evlilik Hesabı’ndan haberdar olmaları sağlanıyor.
  • Çifte özel açılan hesaba, yakınları EFT – Havale yolu ile diledikleri tutarda hediye çeki satın alarak veya en yakın IKEA mağazasına gelerek katkıda bulunabiliniyor.
  • Evlilik Hesabı açtıran çiftler, kendilerine özel verilen şifre ile IKEA web sitesinden kendi sayfalarına girerek, hesaplarında biriken hediye çeklerini ve kim tarafından hediye edildiğini takip edebiliyorlar.
  • Evlenecek çiftlere düşen ise hesaplarında biriken hediye çekleriyle yeni yuvalarını IKEA mağazalarından tek bir çatı altında diledikleri gibi döşemek.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *