İç Giyim Gelinliğin Duruşunu Değiştirir mi?

Kategoriler: Gelin İç Giyim

İç Giyim Gelinliğin Duruşunu Değiştirir

Gelinliğin İç Güzelliği

Evlilik hazırlıklarında dış görünüş kadar iç giyim de önemlidir. Evlilik atmosferinin mümkün olduğunca romantik bir şekilde ve heyecan katarak başlayabilmesi amacıyla, gelin adayları evlilik hazırlıkları sırasında iç giyime özel bir önem veriyor.

Gelin adaylarının bu çok özel gecede büyüleyici bir çekicilikle görünmek için  iç giyime karar vermeden önce, gelinlik modeline karar vermeleri gerekiyor. Doğru iç çamaşırı; sırtı açık ve askısız straplez bir gelinlikte farklı, uzun kollu modellerde farklıdır.”Klasik üçlü” olarak bilinen, sütyen, külot ve jartiyerden oluşan takımı seçme şansınız kollu gelinliklerde tercih edebilirken, omuzları açık bir gelinlik modeli için “teddie” tipi askısız jartiyerli bir body kullanabilirsiniz.

İç giyimle alakalı diğer bir önemli durum ise gelinliğin, dikiminden veya alınmasından önce iç çamaşırının hazır olması ve gelinlik provalarını da düğünde giyeceğiniz iç çamaşırıyla yapmanızdır.

Basit olarak seçilmiş bir iç giyimin o sihirli geceye ters düşeceğine ortamın bütün büyüsünü bozabileceğine inanın. Tabii aynı durum damat adayları içinde geçerli o gece gelin kadar damat da iç giyimine önem vermeli. İşte damat adaylarına özel iç giyim modelleri….

İç Giyim Gelinliğin Duruşunu Değiştirir

1 Yorum Bulunuyor

  • ramazan
    19 Ağustos 2014 | Permalink |

    bu boxerdan nasıl satın alabiliyoruz yardımcı olurmusunuz ?

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *