Her Mevsim İçin Farklı Saç Stilleri

Mevsimlere Göre Değişen Gelin Saçları

Hangi mevsimde evleniyor olursanız olun, müstakbel eşinizin ayaklarını yerden kesecek saç stilini burada bulacaksınız.

İlkbahar Gevşek Toplamak
Sofistike bir görüntü hedefliyorsanız, gevşek toplanmış bir saç stili tam size göre olacaktır. Üstelik bu stil ilkbahar için çok uygundur. Çünkü hem değişik çeşitleri olan ve rahat bir modeldir hem de sıradan, özensiz bir izlenim yaratmaz. Bu modeli yapmak için kuaförünüzden saçınızı şık ve gevşek bir şekilde arkada toplamasını isteyin. Eğer saçınız kısaysa modeli daha rahat yapabilmek adına fazla pahalı olmayan postişlerden yararlanabilirsiniz. Bu sade ama şık saç modeli, hafif, uçuşan etekli bir gelinlikle müthiş bir uyum sağlar. Görünümünüzü güzel bir tarak ya da toka takarak tamamlayabilir ve büyük gününüzde saç modelinizle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Yaz Dalgalı ve Açık
Düğün gününüzde rahat bir görünüm sahibi olmak için saçınızı açık bırakın. Hafif dalgalı açık bırakılmış bir saç, yaz mevsimi için mükemmel bir seçimdir ve de  uygulanması kolay bir modeldir. Bu güzel, bohem tarzı saç stilini elde etmek için kuaförünüzden, saçınıza sıkı bukleler yerine hafif dalgalar vermesini isteyin. Gün boyu bozulmayacak bu güzel model, tüm dikkatleri saçlarınızda toplanmasını sağlayacaktır. Sade ve rahat gelin görünümünüzü saçınıza takacağınız basit, çiçekli bir aksesuarla tamalayabilirsiniz.

Sonbahar Yarım Toplamak
Düğününüz için ister modern,  isterseniz vintage bir stil planlıyor olun, yarım toplanmış bir saç modeli hem son derece moda olmasına hem de genellikle her yüze yakışması açısından avantajlı bir modeldir. Üstelik bu model, özellikle sönmeye ve düzleşmeye eğimli saçlar için biçilmiş kaftandır çünkü saça uzun süren bir hacim verir. Bu saçı kabarık ya da düz etekli ve son derece basit bir gelinlikle birlikte kullandığınızda klasik bir sadelik elde edersiniz. Işıltılı ve gösterişli bir hava katmak için ise şık bir tarak kullanabilirsiniz.

Kış Topuz
Saçınıza gösterişli bir topuz yaptırmak, bir kış düğünü için mükemmel bir seçimdir. Topuz hem podyumlarda hem de nomal hayatta en gözde modellerdendir. Sizde bu modayı kendi gelin görünümünüze uygun bir hale getirebilir. ve müthiş bir sonuç elde edebilirsiniz. Kuaförünüzden saçınıza düzgün ve şık bir topuz yapmasını isteyin. Ancak saçınızın en sıkı ve güvenli bir şekilde toplandığından emin olun. Çünkü gün içinde saçınızdan bazı tutamaların topuzdan kurtulup dağılmasını kesinlikle istemeyeceğiniz bir durumdur. En sade ve elegan görüntü için saç modelini şık bir taç ile tamamlayın.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *