Hazırlıkların En Özeli Gelinlik Provaları

Özel Gününüzde Kusursuz Görünün!

Saatler, günler, aylar hızla geçse de, hep şafak sayılır güzel günlere kavuşmak için. Her zaman hızla akan zaman, bu sefer daha çabuk ilerlesin ve güzelliklerle dolu olması dilenen ömrün; kapısını açacak olan, o gün gelsin istenir. Mevsim, en güzel mevsimdir.

Bohçalar süslenir ve büyük bir nezaketle sunulur. Bir yandan yeni bir evin tamamının dizaynı, diğer yandan kına gecesi-düğün gibi organizasyonların telaşı ve program içeriği hazırlanır. Yoğunluk almış başını, gitmektedir. Yaşanan her yoğunluk beraberinde tatlı bir yorgunluk getirir aslında. En tatlı yorgunluklar yaşanır ve buna gerçekten değecek, harika bir günün arefesidir bu son demler. Hayallerinizde en tatlı şekilde süslediğiniz en özel gününüz yaklaşmaktadır. Hazırlıkların en özeli de, gelinlik modeli seçimi ve provalarıdır…

İşte sizi asıl heyecanlandıran anlar, gelmiş demektir. Hiçbir engel olmasın, en güzeli olsun istersiniz doğal olarak. Bunun için öncelikle moda tasarımcısı ile görüşmeli; yüzünüze, ten renginize uyacak renkte, kilonuza ve yaşınıza uygun bir modelde en münasip modele karar vermlisiniz. Sonrasında ise; tasarımı ile ilgili, istediğiniz şekilde değişiklikler, çeşitli ve hoş aksesuarlar kullanabilirsiniz. Kendinizden emin ve doğru seçimler yapmak lehinize olacaktır.

Gelinliğin içine giyeceğiniz iç çamaşırından tutun da, çorap ve ayakkabınıza kadar tüm seçimleriniz gelinliğin duruşunu ve görünümünü etkileyecektir. Vücudunuzu tanımalı ve doğru tercihler yaparak, en özel gününüze kusursuz bir şekilde hazır olmalısınız.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *