Hangi Gelinlik Modelini Seçmelisiniz?

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Büyüleyici Gelinlik Modelleri

Yaka modeli ve dolayısıyla dekolte gelinliğinizin en önemli tasarım öğelerinden biridir, fakat doğru dekolteyi seçmek sandığınız kadar kolay değildir…

Bir çok gelin adayı için ilk gelinliklerini denedikleri gün moral bozucu geçer. Özellikle bayıldıkları ve üzerlerinde güzel duracağını düşündükleri yaka modeli ve dekolte hayal ettikleri gibi durmadığı zaman. Hemen telaşa kapılmayın size yardımcı olabıliriz.

Öncelikle hangi yaka modelini seçecekseniz ona uygun, bir iç çamaşırına ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Gelinliğinize uygun doğru sütyeni seçemezseniz hayallerinizi süsleyen gelinliğinizi de üzerinizde istediğiniz gibi göremezsiniz. Süslü iç çamaşırlarını unutun ve düzgün çizgileri olan pürüssüz ve göğüsleri düzgün şekilde toparlayıp destekleyen bir sütyen seçmeye özen gösterin.

Takı Çok Önemli…

Mücevher seçeceğiniz modelde büyük öneme sahip olabilir. Kalbiniz bir aile yadigarını takmaktan yanaysa gelinliğinizi seçmeye giderken mutlaka onuda yanınıza alın ve hangi modelle uyup uymadığına bakın.

Güzel Saçlar…

Kuaförünüz, dekoltenizin görünümünde sizin bile inanamayacağınız bir fark yaratabilir. Saçlarınızı uzun ve açık kullanmak istiyorsanız, straplez yada spagetti askılı modeller sizin için en iyi seçim olacaktır. Daha ayrıntılı ve süslemeli yaka modelleri içinse saçlarınızı topuz yaptırmanızı öneririz…

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *