Hangi Düğünde Hangi Kıyafeti Giymeli?

Hangi Düğünde Hangi Kıyafeti Giymeli

Her Düğüne Ayrı Kıyafet

Kır düğünü, plaj düğünü, salon düğünü ya da otelde lüks bir düğün…
Her mekan ve doğal olarak da bu mekanlarda yapılacak düğünlerde ayrı. Plaj düğünü için tercih edeceğiniz kıyafetle nasıl otel de bir düğüne gidemezseniz aynı durum tam tersi bir durum için de geçerli. Yok düğün düğündür illa abiye giyeceğim derseniz büyük yanılgıya düşersiniz. Moderndugun.com bir davetli olarak hangi düğünde hangi kıyafeti giymeniz gerektiği konusunda size ufak tüyolar veriyor.

Hangi Düğünde Hangi Kıyafeti Giymeli

Eğer bir kır düğününe davetliyseniz, desenli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Fırfırlı yaka ve etekler, beli kemerli vücuda oturan elbiseler ideal olacaktır. Şık görünmek için işin sırrı ise aksesuarlarda gizli. Parlak renkli çantalar ve takılar düğün için ihtiyacınız olan ihtişamı size sağlamakta en iyi yardımcınız. Ayakkabılarda ise özellikle nötr tonları tercih edin, renkli kıyafetlerinizi dengede tutmak için bu renkler en iyisi.

Hangi Düğünde Hangi Kıyafeti Giymeli

Eğer daha gösterişli görünmek isteyeceğiniz bir düğüne gidiyorsanız, en büyük yardımcılarınız parlak kumaşlardan ve satenden yapılmış elbiseler. Sezonun hit rengi minti pastel ve natural tonlarda aksesuarlarla birleştirerek sofistike bir şıklık yaratabilirsiniz. Eğer gösterişten uzak durmak isterseniz, mini elbiseleri tercih edin. Yok eğer iddialı görünümünüzle herkesi etkilemek istiyorsanız; uzun, yırtmaçlı ve dikkat çekici kesimlerde elbiseler giyebilirsiniz.

Hangi Düğünde Hangi Kıyafeti Giymeli

Çok güzel bir mekanda gerçekleştirilen, lüks bir düğüne davetliyseniz, mutlaka dantel elbiselerden yardım alın. Zarif, şık, nude renklerdeki bir dantel elbiseye, belinize neon renklerde bir kemer bağlayarak gösterişli bir şıklık kazandırın. Bu sezon nude renkleri neon renklerle tamamlamak çok moda, o yüzden aksesuarlarınızdan en az birini gösterişli ve parlak renklerde seçebilirsiniz.

Hangi Düğünde Hangi Kıyafeti Giymeli

Son zamanların en popüler düğün organizasyonlarından biri de yazlık yerlerde gerçekleştirilen plaj düğünleri. Böyle bir düğün davetine katılmak için en doğru seçim bohem tarzlarda bir elbise olacaktır. Geçtiğimiz yaz sezonundan beri büyük ilgi gören asimetrik kesimli, kabarık etekli ve renkli elbiseler plaj düğünleri için çok ideal. Aklınızda bulunsun böyle bir davete giderken topuklu ayakkabılarınızı evde bırakın. Böyle bir yerde en büyük yardımcınız şık sandaletleriniz…

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *