Goldaş’ın Gelin ve Damat Aksesuarları

 Güzel Gelin, Şık Damat Olmak Artık Çok Kolay

Evlilik insan yaşamının en özel olaylarından biri… Mutlu bir geleceği paylaşmak için yeni bir hayata adım atan gelin ve damat adaylarını, aynı zamanda zorlu bir süreç bekler. Gelinlik, damatlık, düğün organizasyonu, balayı derken, uzun bir yapılması gerekenler listesi önlerinde bekler. Bu güzel olduğu kadar, yorucu geçen hazırlık sürecinde unutulmaması gereken en önemli detaysa takı ve aksesuarlardır. Goldaş’ın yeni evlenecek çiftler için hazırladığı birbirinden güzel koleksiyonlar ile en güzel gelin ve en şık damat olmak çok kolay.

 

 

Goldaş mağazaları, gelin ve damat adayları için pek çok takı ve aksesuar seçeneği ile dolu. Takı ve aksesuar seçiminde ilk sırada, yüzyıllardır evlilik bağının sembolü olan ve birbiri için çarpan kalpleri sonsuza kadar birleştiren alyanslar yer alıyor. Goldaş’ın en son alyans trendlerini yansıtan tasarımlardan, klasik modellere kadar zengin bir yelpazeye sahip alyans koleksiyonunda, beyaz, sarı ve yeşil altın alternatifleri bulunuyor.

 

Aşkını ve bağlılığını, pırlanta ile anlatmak isteyenler ise tek taş, beş taş ve tam tur pırlanta yüzükler arasından zevkli seçimler yapabilir. Pırlanta yüzükleri yine pırlanta kolyelerle tamamlamak da mümkün… Pırlantanın, zümrüt, ametist gibi zarif taşlarla renklendiği Goldaş tasarımları da görülmeye değer.

Denizlerin saflığını ve erdemini taşıdığına inanılan incinin, gelin takıları arasında özel bir yeri vardır. Goldaş koleksiyonlarında, gelinlere çok yakışan inci sıkça kullanıldı. Tek inci kolyeler kadar inci ve pırlantanın bütünleştiği, küpe ve kolyeden oluşan setler, sade bir şıklığı yansıtıyor.

 

Goldaş, zarif  takıları ile gelinleri birer prensese dönüştürürken, düğünün diğer yıldızı damatları da unutmuyor. Altın ve pırlantalı kol düğmeleri, yüzükler, deri kemerler, Goldaş için İtalya ve Fransa’da özel olarak tasarlanan yüzde 100 ipek kravatlar, damatların şıklığına şıklık katacak.

Evlenmeden önce mutlaka bir Goldaş mağazasına uğrayıp, Goldaş’ın çok özel koleksiyonlarını bir görün.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *