Glitz Alyans Modelleri

Kategoriler: Alyans Modelleri

glitz-alyans-modelleri

Geleneği Mısır ve Roma dönemlerine kadar uzanan alyans, sadakati simgeleyen en değerli aksesuardır. Eski inanışlara göre sol elin yüzük parmağından kalbe kesintisiz olarak uzanan aşk damarının adı “Vena Amoris” tir. Bu nedenle yüzyıllardır sadakati, sevgiyi ve aşkı simgeleyen alyans hep sol elin yüzük parmağına takılır.

Moda markası Glitz, yüzyıllardır süregelen geleneğin çarpıcı hikayesinden esinlenerek oluşturduğu “VenAmoris-Alyans Koleksiyonu” ile aşk hikayesini mutlu sona bağlamak isteyenlere eşsiz bir koleksiyon sunuyor.

Altın, platin ve pırlantalı tasarımlardan oluşan VenAmoris alyans koleksiyonu bir ömür boyu sürecek aşkı temsil ediyor. Birbirinden çarpıcı ürünler aşka değer verenler için Glitz’in tasarım ekibi tarafından Vena Amoris’in hikayesinden esinlenerek oluşturuldu.
Sevdiğiniz kişinin yanısıra sizinle bir ömür boyu birlikte olacak; karakterinizi, zevklerinizi yansıtan ve aşk hikayenizi en iyi şekilde anlatan alyansınızı “VenAmoris-Alyans Koleksiyonu” ndan seçerek birlikteliğinizi ölümsüzleştirin.

Siz de aşka tutulan ve sevdiğiyle bir ömür boyu birlikteliğe söz verenlerin hikayesini anlatan “VenAmoris-Alyans Koleksiyonu” ndan aşkınızı en iyi tanımlayan alyansı seçin.

Ayrıntılı Bilgi İçin:0212 639 83 57 Maji Group Pınar Demirel
Glitz Hat
: 0800 211 11 1

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *