Gelinlikte Damatlıkta Önemli Bir Detay

Gelinlikte-Damatlıkta-Önemli-Bir-Detay

Damat Adayları da  Aynı Özeni Göstermeli

Damat adayları, gelinlik, damatlık gibi kadınlar için büyük önem taşıyan unsurları sadece birer detay olarak görüyor. Özellikle gelinlik seçiminde kadınların neden bu kadar ince eleyip sık dokuduğunu erkekler anlayamıyor.

Gelinlere göre ise düğün, hayatlarında yıldız olabilecekleri tek gün. Bu nedenle hem kararsız kalıyorlar, hem de çok çeşitli modeller arasından seçim yapmakta zorlanıyorlar. Oysa bu süreç içinde en zevkli ve eğlenceli olan, düğün alışverişi… Özellikle gelinlik, damatlık ve nikah şekeri seçimi çiftlere renkli anlar yaşatıyor.

Gelin adaylarının bu süreçte canlarını sıkmamaları için belli bir zaman öncesinden modellere bakmaya başlamaları olumlu bir çözüm olarak düşünülebilir. Damatların ise zaten neredeyse yüzde 90’ı damatlıklarını son anda alıp çıktıklarından, gelin adaylarının bu konuda da telaş etmesine gerek yok.

Gelin adayları gelinlik seçimi için bir çok mağaza dolaşıyorlar ve gelinlik alma aşaması günlerce hatta haftalarca sürebiliyor. Erkekler ise yaklaşık iki saat içinde, genellikle ilk girdikleri mağazadan damatlıklarını satın alıp çıkıyorlar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *