Gelinlik Seçmenize Yardım Edelim mi?

Kararsız mısınız?

Evlilik kararı aldığınız andan itibaren gelinlik modellerini incelemeye başlayın, istediğiniz modeli belirlemek ve hangi kesimin size daha çok yakıştığını görmek için hazır gelinlik satan firmaları ziyaret ederek bazı modelleri deneyebilirsiniz. Aynı zamanda fiyat araştırması yapma şansınız olacaktır.

Gelinliğinizi satın almak istemiyorsanız bedeninize uygun olarak dikilecek bir gelinliği kiralayabilirsiniz. Gelinliğinizin modeli düğün yapmayı düşündüğünüz mekana uygun olmalıdır. Bir balo salonunda düğün planlıyorsanız prenses modelleri, bir kır düğünü düşünüyorsanız daha sade modeller tercih etmelisiniz.

Hazır gelinlikler konusunda size uymayabileceğine dair önyargılı olmayın. Bedeninize uygun olarak seçilen gelinliği fiziğinize uyacak şekilde yeniden yapılandırıyorlar. Hazır da olsa diktirseniz de gelinliğinizin alttan giyilebilir bir model olmasına özen gösterin. Saç ve makyaj yapımından sonra gelinliğinize makyaj bulaşıp saçınızın bozulmasını istemezsiniz.

Kendinize uygun gelinliği seçmeniz güzelliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır, bu yüzden bedeninizi iyi tanıyın ve size uygun olabilecek bir gelinlik modeli tercih edin. Bu konuda çok deneyimli olan terzinizin sözlerine de mutlaka kulak verin.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *