Gelinlik Seçim Sürecinde Kendinizi İyi Hissetmenin Sırları

Mutluluk Ayarıntılarda Saklıdır

Düğün gününe hazırlanma sürecince sizi iyi hissettirecek önemli ayrıntılar!

Doğal olun
Yüzünüze nemlendirici sürün, aşırı makyajtan kaçınarak sadece yüzünüze renklendirin.

Bir çift topuklu ayakkabı bulundurun
Alışverişiniz esnasında rahat ayakkabı seçiminiz olucak yanlız gelinlik denemesi için yanınızda topuklu ayakkabı bulundurun.

Arkadaşlarınıza danışın
Kendi başınıza karar vermeniz zor olabilir bu nedenle yanınızda olan arkadaşlarınızdan yardım almalısınız. Onlardan dürüst olmalarını ve giydiğiniz her gelinlik için olumlu yada olumsuz yorumlarını alın.

Bir defter tutun
Alışverişiniz esnasında beğendiğiniz yada aklınızda yer eden gelinlikleri mağaza isimleri ile birlikte not edin. Sonradan hatırlamak istediğinizde size çok yardımcı olucak.

Dans
Mağazada beğendiğiniz gelinlik denemesi yaparken mutlaka rahat olup olmadığını deneyin. Bunun için size bir partner bulunacaktır. Düğün sizin düğününüze herkes gibi sizde dans edebilmelisiniz.

Aydınlatmaları kontrol edin
Mağazadaki ışıklanma nedeni ile gelinliğiniz çok farklı görülebilir. Bu nedenle ışıkları dikkate alın. Güneş ışığına çıktığınızda gelinliğinizin ışıl ışıl ve bembeyaz olup olmadığına dikkat edin. Mağaza ışıklandırılmasına kanmayın.

Fotoğraflar
Düğün gecenizde binlerce fotoğrafınız çekilecektir. Bu yüzden fotoğraflarda nasıl görüneceğinizi hayal edin ve gelinlik seçiminizde dikkatli davranın.

Vücudunuzu kabullenin
Çok beğendiğiniz gelinliğin içerisine girebilmek için ölümcül diyetlerden kaçının. Bedeninize uygun gelinlik seçimi yapın. Stres gibi nedenler sonrasında kaybedeceğiniz 1-2 kilo gibi kayıplarda gelinliğiniz üzerinde rütuşlar yapılmasına vakit kalıcaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *