Gelinlik Provalarınızı İhmal Etmeyin!

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

 

Üç Provayla Hayallerinizdeki Gelinliğe Kavuşun

Modacılar istediğiniz gelinlik modelini hazırlayabilmek için en az altı aylık bir zaman isterken, gelinlik butikleri ve moda evleri fazla bir değişiklik istemediğiniz taktirde sadece ufak rötuşların yapılacağı modelleri bir ay gibi kısa bir sürede hazırlayabiliyorlar.

Hatta butikteki modeller bedeninize uyuyorsa hayallerinizdeki gelinliğe hemen sahip olabiliyorsunuz. Eğer düğününüze çok az bir zaman kaldıysa butikler sizin için cankurtaran olabilir.

Fakat unutmayın gelinliğinizi almadan önce en üç prova yapmanız gerekiyor. Provalar sürecinde kilo alıp vermek en büyük kabusunuz olacaktır. Çabuk kilo alıp veren bir bünyeniz varsa önceden modacınıza bunu bildirmenizde fayda var. İlk provadan itibaren düğünde giymeyi planladığınız modelde ayakkabılarınızı ve iç çamaşırlarınızı götürmeyi unutmayın. İkinci provada duvağınız ve saç modelinizi de belirleyin. En önemli prova ikinci provanızdır, gelinliğinizle birlikte kullanacağınız duvak, eldiven ve takı gibi bütün aksesuarlara bu provada karar vermelisiniz. Üçüncü ve son prova gelinliğinizin genel görünümündeki rötuşlar içindir. Son provanıza düğün gelinliğinizi giymenize yardımcı olacak kişi ile gitmeniz onun da gelinliğiniz ile ilgili detayları görme ve size yardımcı olabilmesi açısından önemlidir.

Gelinliğinizi evde muhafaza etmek zor olacağından, aldığınız yerden gelinliğinizi düğün günü evinize yada düğün mekanına göndermesini isteyebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *