GELİNLİĞİNİZİ NASIL SEÇMELİSİNİZ?

* Ne istediğini bilmek herkes için harikalar yaratır. Gelinliğinizi seviyorsunuz ve içinde güzel göründüğünüzü biliyorsunuz.

* Üzerindeki beden değil, giydiğinizde üzerinizde nasıl durduğur önemli olan. Bedeninize uyuyor mu?

* Eğer kısa boylu iseniz yüksek topuklu giyin. Ama uzun boylu iseniz ve damattan uzun olmak istemiyorsanız düz topuklar tercih edin.

* Kimse kusursuz bir vücuda sahip değilidir. Gelinlik tasarımcınız ya da mağaza görevlisi daha önce buna çok şahit olmuştur ve sizi yargılamaz.

* Her kadının vücudunun güzel bir kısmı vardır. Kadınlar göbeklerine ve kalçalarına çok takılırlar ama gelinlikler size vücudunuzun mükemmel kısımlarını gösterme fırsatı verir.

* İnce görünmek istiyorsanız, karın kısmını oldukça düz tutup etek kısmı ve boyun bölgesini drapeler ve farklı dekoratiflerle kabartın.

* Kumaş seçimi önemlidir. Narin bir duruş için en iyi kumaşlar, kabarık durmayan ipek, saten ve viskozdur. Kabarık olması için de kasnak ve jüpon kullanılır. Akşam dans etmek istediğinizde bunları çıkarabilirsiniz. Eğer uzun bir kuyruk istiyorsanız, terzinizden arkanıza küçük bir ilik açmasını isteyebilirsiniz. Böylece kuyruğunuzu güzelce iliştirebilirsiniz.

* Alışverişe sadece güvendiğiniz arkadaşlarınızla çıkın. Yorulana kadar mümkün olduğunca çok gelinlik deneyin. Bunlara askıda görüp beğenmediklerinizde dahil.

7

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *