Gelinliğinizi Nasıl Kombinlemelisiniz?

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizi Modeline Göre Tamamlamalısınız

Gösterişi seven gelinler, kabarık etek, lüks kumaş, taş işlemeler ve uzun kuyruklu gelinlikleri tercih edebilirler..

Gösterişli gelinliği taşlı bir taçla süsleyebilirler. Taşlı ayakkabılar da işli gelinlikler için doğru seçim olacaktır. Minik taş işli bir eldiven kraliçelere yaraşır gelinliğin tamamlayıcısı.

En abartılı mücevherler, 1 karat üzeri bir pırlanta yüzüğün yanı sıra büyük taşlı pırlantalı bir gerdanlık veya uyum sağlayacak küpe ve bilezikler kullanabilirler. Ama bu kadar da aşırıya kaçmamamak isterlerse ince bir pırlanta set ya da sadece pırlanta küpe ve bileklik  uygun bir takı seçimi olacaktır.

Klasikten vazgeçemeyen gelinler. az volan, kısa boy, askısız, parlak kumaş, sade detaylar sizin için ideal olanıdır.

Saten veya şifon gelinliğinizi yine saten veya şifon aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca saçınızı tül çiçekli bir taçla süsleyebilirsiniz. Eldivenler yine bu tarz saten ve şifon gelinlikler için uygun seçimler.

Alışılagelmiş takıları tercih eden gelinin, tek taş pırlanta yüzüğünün yanında ince ve küçük montürlü pırlanta bir kolyesi vardır.

Romantik gelinler, modern bir siluette zarif işlemeler, yumuşak kumaş, dantelli süslemelerden oluşan gelinlikleri tercih edebilirler.

Antik stilde bağcıklı, küt topuklu ayakkabılar, dantel vintage bir bolero tarzınızı tamamlayacak en özel aksesuarlar. Yine vintage çiçek işli bir el çantası veya saçlarını süsleyecek tokalarla tarz sahibi bir gelin olabilirler.

Romantiklerin vazgeçilmez takıları elbette ki zarif bir inci takımıdır. Kolyesi, küpesi ve bilekliğiyle inciler, dantel işlemeli gelinlikle bütünlük oluştururken sadeliği de korur. Ama biraz fark yaratmak isterseniz inci ve pırlantanın beraber kullanıldığı tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Sadeliği seven gelinler, yumuşak kumaş, rahat görünüm, minimalist ama şık olmak isterler.

 Gelinliği aksesuarlarla boğmaya gerek duymadan kullanabilirler.

Zarif tektaş pırlanta yüzük ve pırlanta alyans ile kullanacağı tek taş pırlanta küpeler ve kolye sadeliği sevenler için yeterli olacaktır. Ama pırlanta karatını biraz yüksek tutabilir ya da ince bir pırlanta set ile de gelinliği tamamlayabilirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *