Gelinliğe Göre Mücevher Seçimi

Gelinliğin En Gösterişili Parçası

Gelinliğiniz hazır mı? O zaman artık onu uygun küpe, kolye, yüzük  ve bilezikleri bulma zamanı. İşte en popüler beş gelinlik yakası ve onlara uygun mücevher seçimleri.

Kalp yaka dekolteli gelinlikleri, gösterişli gerdanlıklar, tek taş yüzük ve beyaz altın küpe ile  tamamlayabilirsiniz.

Straples kesim tercih eden gelinler boyun kısımlarını, üzeri renklendirilecek bembeyaz bir tuval gibi düşünebilirler. Kalın ve gösterişli bir gerdanlık ideal bir seçim olacaktır. Straples yakalar köprücük kemiğinizi ve omuzlarınızı ön plana çıkarır bu yüzden köprücük kemiğinize değen kolyeleri tercih etmelisiniz. Ayrıca isteğe göre pırlantalı altın bir küpe ve pırlantalı altın bir bileklikte tercih edebilirsiniz.

V yaka modeli doğru aksesuarlarla birlikte kullanıldığı zaman dikkatleri yüz ve boyun kısmına çeker. Uzun küpeler ve pandantif  kolyeler V yakayı tamamlar. Pırlantalı halka küpe ve altın zincir gelinliğe ayrı bir hava verir.

Tek omuz  kesim gelinlik, başlı başına gösterişli olduğu için  yalnızca bir kaç ufak dokunuşa ihtiyaç duyar. Kolyeden vazgeçip bir çift göz kamaştırıcı küpe ve onu tamalayacak bir bileklik takabilirsiniz. Arkasıda önü kadar gösterişli olan küpe tercih edin. Dengeyi sağlamak için bilekliğinizi boş olan omuzun koluna takın.

Çok uzun olmayan kolyeler kayık yaka kesim gelinliğe  modern bir stil verir. Kristal, kuartz gibi transparan ya da hafif renkli taşlarla süslü olanlar ten renginizi de ortaya çıkarır. Kayık yakaya eşlik edecek  gri incili gerdanlık  gelinliğin romantik havasını tamamlar.

 

 

 

 

 

 


 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *