Gelin Saçınızı Kendiniz Yapabilir misiniz?

Gelin Saçınızı Kendini Yapabilir misiniz

En Güzel Günün En Güzel Saçı

O özel gününüzde sıkı bir topuz ya da dalgalı bir model mi düşünüyorsunuz? En önemlisi gelin saçınızı kendiniz yapmayı düşünür müsünüz? Kesin kararınızı vermeden önce bütün saç modellerine göz atmanızı öneririz. Belki kendi yapabileceğiniz modeli seçip kendi saçınızı kendiniz de yapabilirsiniz.

Dağınık topuz
Tarzınıza salaş ve rahat bir hava katacak olan bu dağınık topuzu güzel bir taç ya da saç bandı yardımıyla daha sevimli hale getirebilirsiniz.

Kısa saçlılara
Saçlarınız kısaysa ve nasıl şekle sokacağınızı önemlidir. Kısa saçlar zor gibi gözükseler de aslında kullanım açısından bir hayli pratiklerdir. Kısa zamanda ve az bir çabayla mükemmel görüntüyü yakalamak neredeyse her an mümkündür. Ellerinizle geriye doğru taradığınız saçlarınızı ıslak görünümlü jöle yardımıyla sabitleyebilirsiniz.

Tek tarafta toplayın!
Kalın bigudilerle büyük dalgalar yaratıp saçınızı tek tarafta toplayarak yüzünüze farklı bir hava katabilirsiniz. Bir kulağınız açıkta kalacağından gösterişli ve büyük küpeler bu saçla çok duracaktır.

Gelin-Saçınızı-Kendini-Yapabilir-misiniz

Balıksırtı
Balıksırtı örgü en zarif duran örgü türlerinden biridir. Balıksırtı örmeyi biliyorsanız ya da en azından yakınınızda örmeyi bilen biri varsa çok şanslısınız demektir.

Düzgün topuz
Böyle düzgün bir topuz için öncelikle saçlarınızı fönle düzleştirin. Ensenizin alt tarafından aldığınız saçı uca doğru kıvırarak topuzu içine tel toka yardımıyla gizleyin!

Sevimli dalgalar
Her tutama saç spreyi sıkarak maşa yardımıyla evde rahatça uygulayabileceğiniz bu model, normalde hep düz saç tercih edenlere düğün gününde farklılık katacak.

Örgü ve topuz
Böyle zarif bir saç için saçınızın ön taraflarından aldığınız iki tutamı örerek arkada birleştirmeniz yeterli. Ardından alt tarafta kalan kısımları lastik ve tel tokalar yardımıyla toplayın, işte hazırsınız!

Gelin-Saçınızı-Kendiniz-Yapabilir-misiniz

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *