Gelin Saçı ve Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Saç ve Makyaj Tasarımınızı Son Ana Bırakmayın

Evlenmek her kızın çocukluğundan beri kurduğu küçük bir hayaldir fakat bu küçük hayal kişi büyüdükçe büyük ve zamanı geldiğinde bir kâbusa dönüşür o gün o kadar heyecanlanırsın ki elin ayağın bir birine dolanır. Bu gün ne kadar heyecanlı ve stresli olsa da günün sonunda fikir mutlaka değişerek rüya gibi bir gündü şekli alır.

Saç ve makyaj tasarımı kararınızı asla son güne saklamayın ve önceden prova edin. Eğer bir düşünceniz yoksada işinin ehli bir kuaföre giderek size yakışan makyaj ve saçı yaptırabilirsiniz. Gelinliğin yanı sıra aksesuarlara da dikkat edilmeli. Duvak, eldiven, taçları özenli seçip öylece yanımızda taşımalıyız. Saç modelini özenli seçip duvağı uzun ve gösterişli seçmek şimdi vazgeçilmez moda hususundandır.

Saçınız kısa diye üzülmeyin saç renginize uygun postijlerle rahatça saçınızı topuz yaptırabilirsiniz. Saçlarınızı boyatmayı düşünüyorsanız rengi ten rengiyle uyumlu bir ton seçmelisiniz. Düğünden önce stresi engellemek zordur bu yüzden cildinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz bu normaldir. Fakat iyi bir makyajla yüzünüzde oluşan leke ve morlukları kolayca kapatabilirsiniz. Her zaman favori olanı değil kendinize yakışacak olanı seçip uygulamanız sizler için hem sağlıklı hemde daha iyidir.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *