Gelin Saç Modelleri

KLASİK GELİN BAŞI

Tepede toplanmış tarzı ile zerafeti yansıtan en güzel modellerden biridir klasik modeller. Çok sıklıklar gelinlerin tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Gelinin yüzünü ortaya çıkaran hoş ve zarif bir tarzdır. Buyüzden konukları yüzü, gülüşü ile gözleri üzerine toplamak isteyen gelişnler için ideal bir model.

Tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı o güzel günü bir düşünün… Mükemmel bir stil seçimi için yapmanız gereken kendinizi nasıl rahat ve güzel hissedeceğiniz bir modeli seçmekten geçiyor. Düğün önvesi kuaförünüzle en az bir ay önce bir randevu alın ve o gün için plan yapın. Kuaförünüze de danışın. Seçimizi bildiğiniz ve onun da sii bilen kişiliğinizi ve tarzınızı öçözmüş bir kuaför olmasına önem gösterin.

Evizinizde kendi suratınız ön planda olucak şekilde farklı profillerden fotoğrafınızı çekin ve değişik modellere baktığınızda kendi yüz hatlarınızıve modellerdeki kişinin yüz hatlarını göz önünde bulundurun ki bu size fikir vermesi açısından yardımcı olacaktır. Sizin için bazı gelin başı modelleri:

wed_sp2000_hair_01_l

wed_sp2000_hair_02_mwed_sp2000_hair_06_mwed_sp2000_hair_07_m

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *