Gelin Olmaya Hazır mısınız?

Şık ve Güzel Görünmek İçin Bakım Şart!

Bir masal gelini gibi şık ve güzel görünmek için kendinize önceden özel bir bakım uygulamanız gerekir. İşte özel bakım programı..

Fazla Kilolar
Düğün günü, gelinliğinizle güzel görünebilmek için önce fazla kilolarınızı atmaya çalışın. Kusursuz olabilmeniz için önce kendinizi güzel bulmanız gerekiyor. Nikah gününüzden 2 ay önce kendinizi düzenli bir rejime sokun. Sebze meyve ağırlıklı rejim sizin fazla kilolarınızı atmanızda yardımcı olacaktır. Sabahları yapacağınız 1 saatlik yürüyüş hem sizi bulunduğunuz stresden uzaklaştırır hem de forma girmenizi sağlar.

Daha Güzel Görünmek
Düğün gününden önceki ay iki kez vücut bakımı yaptırın, bu vücudunuzun pürüzsüz görünmesi için ilk adım. Peeling gibi yöntemler vücuttaki ölü hücrelerin atılması için size yardımcı olur.

Tüm vücuttaki cilt lekelerini ve sivilcelerin tedavisi için bir güzellik uzmanına danışarak bakım kürleri uygulayın.

Düğüne hazır ve bebek gibi olmak için cildinizin yumuşacık ve pürüzsüz olması için düzenli bir bakım kürüne girmeniz gerekir.

Ağda yapılan bölgeler kızarıp kabarabilileceğinden, asla ağdanızı son güne bırakmayın. Epilasyon gibi seçeneklere başvuracaksanız, düğünden en az iki ay öncesinden uygulamanızda yarar var.

Manikür ve pedikürünüzü düğün gününden bir gün önceden yaptırırsanız tırnaklarınız pembe görünmez.

Pürüzsüz Bir Cilt
Makyajın güzel gözükebilmesi için cildin temiz ve dengeli olması gerekir. Cilt sorununuz varsa onu makyajla kapatmak yerine tedavi yöntemine başvurmanız gerekir.

Cildinizin pürüzsüz olabilmesi için en az iki kez cilt temizliği yaptırmak gerekir.Temizlik sırasında cildinizin kızarabileceği için düğünden 3-4 gün once yapılmasında yarar var.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *