İlkbahar Gelinlerine Özel Gelin El Çiçeği Modelleri

Kategoriler: Gelin El Çiçeği

Gelinliğinizi ve güzelliğinizi taptaze, çarpıcı bir el buketiyle tamamlamak sandığınız kadar zor değil! İişin sırrı mevsime uygun çiçeklerden buket yaptırmak ve mevsimin güzelliğini gelin el buketinizde taşımak…

İlkbahar gelinlerine özel gelin el çiçeği alternatifleri…
(Mart-Nisan-Mayıs)

Anemon Çiçeği: Lila ve uçuk pembe gibi canlı renklerden oluşan küçük ama çarpıcı bir el buketiyle gelinliğine ışıltı katmak isteyen gelinler için ideal bir seçimdir.

gelin-el-cicegi-modelleri

Nergis: Beyaz ve sarının karışımı şeklinde olan nergisler kır düğünlerinde gelin buketi gibi kullanılabileceği gibi masa ve çevre düzenlemelerinde de tercih edilebilir. Düğün mekanında daha şık bir atmosfer yaratmak isteyenler için nergisler önerilir.

gelin-el-buketi-modelleri

Leylak: İlbahar düğünlerinde romaztizm esintisi katacak olan leylaklar, romantik gelinlerin el buketi olabileceği gibi açık havada yapılan tüm organizasyonların bir parçası olarak tercih edilebilir.

gelin-el-cicekleri-2

Lale: Mavi hariç hemen her rengi bulunabilen laleler, fırfırlı yapısı ve iki renkli seçenekleri ile modern ve şık gelinlerin tercihi olmakla beraber, egzotik düğünlerin vazgeçilmez çiçekleridir.

gelin-cicegi-1

Ya da... ilkbahar gelinleri sümbül, nilüfer, iris, süsen çiçeği yada düğün çiçeği ile gelinliklerini tamamlayacak el çiçekleri yaptırabilirler.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *